Obozy dla dzieci

Obozy sportowe dla dzieci to nasza specjalność. Zajmujemy się organizacją zarówno letniego, jak i zimowego wypoczynku. Wszystkie nasze obozy łączy jedno: stawiamy na aktywny wypoczynek. Latem gramy w tenisa, tańczymy i jeździmy na rowerach, zimą zabieramy dzieciaki na narty do Włoch.

Gdzie odbywają się nasze obozy?

Turnusy narciarskie odbywają się we włoskich Alpach, miejscem większości letnich obozów jest natomiast ośrodek „Dom nad Jeziorem” w województwie zachodniopomorskim. Wybór tego miejsca nie był przypadkowy. W Polsce trudno o podobnej klasy ośrodek, gdzie byłoby możliwe uprawianie tyle sportów jednocześnie. Jezioro i podgrzewany basen na terenie ośrodka pozwalają doskonalić technikę pływania, na kortach tenisowych i boiskach możemy organizować turnieje, a okoliczne lasy doskonale nadaję się na wycieczki rowerowe. To idealne miejsce do tego, by zaprzyjaźnić dziecko ze sportem.

Co jest jeszcze w programie obozu?

Ogniska, zajęcia kreatywne, warsztaty kulinarne - robimy wszystko, aby nasi obozowicze byli zadowoleni z wyjazdu. Największą atrakcją zimowych wyjazdów są szaleństwa na stoku, ale w programie nie brakuje także wieczornych animacji i spacerów po urokliwej górskiej okolicy. Zapraszamy wszystkie, nawet te bardziej nieśmiałe dzieci, nasi instruktorzy oraz wyjazdowa maskotka - Królik pomogą Państwa pociechom postawić pierwsze kroki na nartach oraz wspaniale spędzić czas.