Witamy w Family Life

Szkoła Sportów Letnich i Zimowych powstała w 2007 roku z inicjatywy Barbary Chojnackiej i Łukasza Brudnickiego –absolwentów warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, którzy mając za sobą lata uprawiania sportu na wysokim poziomie, postanowili w pracy zawodowej dzielić się swoją sportową pasją i aktywnym stylem życia.

W ciągu kilku lat firma zorganizowała z sukcesem kilkadziesiąt wyjazdów, stając się jednym z czołowych w Warszawie profesjonalnych organizatorów aktywnego wypoczynku, koncesjonowanym biurem podroży. Family Life specjalizuje się w wyjazdach rodzinnych oraz obozach dla dzieci (zarówno letnich, jak i zimowych), organizując także zielone i białe szkoły oraz wyjazdy firmowe, a pod egidą Family Life prowadzona jest także szkoła pływania.

44757397_xxl

 

Sport, pasja, przygoda

To nasze hasło. Kochamy naszą pracę a energią zarażamy innych.

Dobre relajce

I indywidualne podejście do klienta. Tak pracujemy. Po prostu.

 

Jest LUX

Bo liczy się tylko najwyższa jakość. W kwestii organizacji wyjazdu, programu szkolenia i standardu zakwaterowania nie chodzimy na kompromisy. Musi być lux i już!

 

Liczy się sport

...i dobra zabawa. Mamy fun z tego, co robimy, a ludzie to wyczuwają i do nas dołączają.

 

Nie ilość, a jakość

No chyba, że chodzi o ilość dziecięcych uśmiechów i zadowolonych klientów. W tym przypadku możemy się pochwalić imponującym wynikiem.

 

Dream team

Nasz zespół to doświadczona i sprawdzona kadra. Prywatnie to nasi wieloletni przyjaciele, razem z którymi możemy tworzyć rodzinną atmosferę wyjazdów. Mimo rozwoju, ideą właścicieli jest, aby Family Life pozostało kameralną marką o rodzinnym charakterze. Niezwykle istotny jest bowiem dla nich personalny kontakt z klientem oraz wysoka jakość oferowanych usług.

To, co wyróżnia Family Life to także atrakcyjność programu wyjazdów, ich bezpieczeństwo, gwarantowane m.in. dzięki starannie dobieranym miejscom, w jakich odbywają się obozy, jakości i nowoczesności sprzętu, a przede wszystkim dzięki profesjonalnej kadrze.

Siłą Family Life jest zespół, stworzony w głównej mierze z pedagogów, instruktorów, nauczycieli wychowania fizycznego, którzy znają się od czasów studenckich. To doskonale wyszkolony, zgrany i aktywny team, który kocha swoją pracę.

Dzięki takim wartościom kto raz pojedzie na wyjazd z Family Life… zazwyczaj robi to później rokrocznie!

Jest Lux!!! Sport, pasja, przygoda! Dzieki profesjonalistom, sportowcom przez duze S i amatorom przygody! Najlepsza szkola zycia! Bede wracac z kazdym malym Floresem!;)
Angie Flores
Fantastyczne obozy! Marika zachwycona <3 Teraz mamy zagwostkę nie taką czy pojedzie w przyszłym roku po raz kolejny, ale taką czy aby tylko na jeden turnus
Monika Szmigielska
Zdecydowanie polecam wyjazdy letnie, zimowe oraz wszelkie zajęcia sportowe organizowane przez ekipę Family Life - od lat trzymają najwyższy poziom!
Joanna Fa
Polecam wyjazdy rodzinne - wlasnie wrocilisy z nart ... Fantastycznie!!!!!
Anna Pałasz
Bez dwóch zdań, było się kilka razy z Family Life tu i tam ale zawsze LUX gwarantowany! Zdecydowanie polecam na wyjazdy rodzinne i obozy dla dzieci.
Łukasz Sobczyk
Polecam! Młody zadowolony i pełen wrażeń! Obóz zorganizowany perfekcyjnie pod każdym względem. Rodzice mogą spać spokojnie. Dzięki! Do zobaczenia za rok!
Kamil Szpilski
Moja siedmioletnia córka wróciła zachwycona i zapowiedziała, że za rok też jedzie. Organizacja świetna, ludzie z pasją, opieka na najwyższym poziomie. Bogaty plan zajęć sportowych i kreatywnych zapewnia doskonałą zabawę. Brawa dla Ekipy Królika!
Anna Katner