flat small vapes usa perseveres in its aim for superior quality standards.purchase new cobra daytona replica.
Ekipa królika

Może to oklepane stwierdzenie, ale naprawdę nic tak nie cieszy jak uśmiechy na twarzach i zadowolenie naszych klientów :)

Dlatego opróczróżnorodnych, ciekawych propozycji rozrywki dla dorosłych, stworzyliśmy specjalny, autorski program, który szczególnie skupia się na najmłodszych, rozwijając ich kreatywność, stawiając przed nimi nowe, ciekawe wyzwania, pielęgnując ciekawość świata i ucząc zdrowego sportowego nastawienia. Oczywiście, co najważniejsze, dostarczając przy tym nielimitowaną dawkę dobrego humoru.

Witaj w EKIPIE KRÓLIKA! :)

EKIPA KRÓLIKA jest autorskim projektem Family Life, który powstał z myślą o najmłodszych!

Królik - sportowiec
Świstak - niezrozumiały geniusz od zadań specjalnych
Kozica - Dobra Rada
Niedźwiadek- utalentowany optymista,

tworzą przez cały rok pracy z najmłodszymi fantastyczny klimat i atmosferę sprzyjającą rozwojowi i zdobywaniu nowych umiejętności!

ekipa-krolika-grafika-gora

ekipa królika postaci2-01

Przy naszym Króliku każde dziecko zainspiruje się prawdziwie sportową postawą, zaszczepi w sobie miłość do zdrowego trybu życia, aktywności fizycznej i zarazi się optymizmem (gdyż Królik nawet w najcięższych sytuacjach dnia codziennego znajdzie 10 powodów, dla których JEST LUX).

Świstak rozrusza nawet największego mruka! Nie ma więc mowy o żadnych smutkach ani obrażaniach. Poprowadzi zabawy, na które wpaść może tylko taki niezrozumiały geniusz jak on, serwując przy tym masę ruchu i cysterny śmiechu :)  Ze Świstakiem nigdy nie jest nudno! Zawsze jest energicznie, tanecznie, oryginalnie, śmiesznie i kreatywnie.

Kozica Dobra Rada rozwieje wątpliwości w kwestiach najcięższych pytań, jakie mogą kiełkować w głowach najmłodszych! Jest ona bowiem wielką ekspertką w wielu dziedzinach: począwszy od nart, podróży, kończąc na basenie i kuchni :). Bez wątpienia nasza Kozica rozpala w innych iskierki ciekawości świata, nowych smaków, a także wznieca płomień odkrywcy, podróżnika i poszukiwacza odpowiedzi na ważne pytania :) !

Niedźwiadek… to taka trochę cicha woda.Mimo że jest najmłodszy i może sprawiać wrażenie trochę nieśmiałego, gwarantujemy, że nie raz zaskoczy Was swoimi tajnymi umiejętnościami i talentami :) Uważnie wypatrujcie! Nie będziemy od razu zdradzać jego sekretu :)

InvisibleSpider, niezauważany, lecz niezbędny! Z nim nie ma rzeczy technicznie niemożliwych do zrobienia. Dzięki niemu wszystko funkcjonuje jak w szwajcarskim zegarku! Z nim nie ma więc żadnych awarii, a nawet jeśli, to i tak nie dostrzeżemy, bo on już się z nimi rozprawił!

Naszych bohaterów bez problemu spotkacie w szkole pływania Family Life, na wyjazdach letnich, zimowych i na naszym blogu. Jak ich wypatrzycie, bez obaw podejdźcie przybić piątkę energii! Wszyscy u nas bardzo to lubią
 

Chcesz dowiedzieć się o naszej ekipie więcej?

Przeczytaj honorowy kodeks Królika, który panuje na naszych zajęciach i zobacz, czy Ci pasuje :)

kodeks ekipy krolika00-01

Podsumowując

Dzięki pozytywnemu nastawieniu, rewelacyjnemu, autorskiemu, ciekawemu programowi animacyjnemu i naszym wyrazistym charakternym postaciom tworzymy przez cały rok fantastyczną EKIPĘ, która kształtuje godne naśladowania zachowanie, wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach tworząc idealną ekipę jakich mało!
EKIPĘ, która kocha SPORT,
EKIPĘ, która żyje PASJĄ,
EKIPĘ, która mówi „TAK” PRZYGODZIE!

Czekamy na Ciebie!

  • Szkoła Pływania Family Life
  • Rodzinne wyjazdy narciarskie
  • Narciarskie wyjazdy dla dzieci i młodzieży
  • Białe i zielone szkoły
  • Letnie obozy dziecięce
  • Letnie obozy rodzinne
  • Imprezy okolicznościowe

zdjecia_ekipakrolika