30% off automatic 11 replica rolex day date mens m128345rbr 0028 rolex calibre 2836 2813 mother of pearl dial.give you the biggest scale of tiffany replica men watches.

Nauka pływania Warszawa Dla Dzieci, Dorosłych, Niemowląt. Lekcje Pływania - Family Life

Chcesz zapisać dziecko na basen? Niech uczy się od najlepszych!

Nasza szkoła pływania istnieje od ponad 16 lat. W tym czasie zgromadziliśmy kadrę doświadczonych instruktorów, którzy mają niezliczoną ilość pomysłów na to, jak pokonać bariery, jakie mogą pojawić się u dzieci w trakcie nauki pływania. Już kilka lekcji wystarczy do tego, aby dziecko nie chciało wychodzić z wody!

Basen – jedna z najlepszych aktywności dla dzieci

W 2013 r. naukowcy Uniwersytetu Griffith prowadzili badania, mające na celu udowodnienie wpływu pływania na naukę w szkole. Przez rok przebadano 177 dzieci ze Stanów Zjednoczonych, Nowej Zelandii i Australii w wieku od 2 do 4 lat. Wynik był łatwy do przewidzenia: dzieci, które brały udział w zajęciach z pływania lepiej radziły sobie z nauką pisania i matematyką. Pływanie poprawiało też ich sprawności manualne. Jaki z tego wniosek? Nauka pływania to same zalety!

A co jeśli moje dziecko sobie nie poradzi?

Zajęcia w naszej szkole pływania odbywają się w grupach dostosowanych do poziomu uczestników. Każda z pięciu podstawowych grup (Rybki, Foczki, Pingwiny, Delfiny, Rekiny) jest dodatkowo dzielona na dwie podgrupy, co daje nam łącznie 10 grup o zróżnicowanych umiejętnościach pływackich. Wraz ze wzrostem umiejętności uczestnicy zajęć przechodzą do grup o wyższym poziomie. Nigdy nie wywieramy jednak presji na swoich podopiecznych. Nauka pływania ma być dla nich przyjemnością.

Nauka pływania i angielski w tym samym czasie? U nas to możliwe!

Najlepszą metodą na naukę języka obcego jest otoczenie się nim z każdej strony. Dlaczego nie uczyć się więc angielskiego także na basenie? W naszych zajęciach „Swimming in English” biorą udział zarówno, mieszkający w Polsce obcokrajowcy, dla których język był barierą w nauce pływania, jak i dzieci, które chcą doskonalić jednocześnie swoje pływackie i językowe umiejętności.

Pływanie to jedna z najlepszych rozrywek dla dzieci.
Nasze szkoły mieszczą się w następujących dzielnicach Warszawy: Kabaty, Wilanów, Ursynów.
Naukę pływania prowadzimy również w Piasecznie oraz Józefosławiu.