Chcesz zapisać dziecko na basen? Niech uczy się od najlepszych!

Nasza szkoła pływania istnieje od ponad 16 lat. W tym czasie zgromadziliśmy kadrę doświadczonych instruktorów, którzy mają niezliczoną ilość pomysłów na to, jak pokonać bariery, jakie mogą pojawić się u dzieci w trakcie nauki pływania. Już kilka lekcji wystarczy do tego, aby dziecko nie chciało wychodzić z wody!

Basen – jedna z najlepszych aktywności dla dzieci

W 2013 r. naukowcy Uniwersytetu Griffith prowadzili badania, mające na celu udowodnienie wpływu pływania na naukę w szkole. Przez rok przebadano 177 dzieci ze Stanów Zjednoczonych, Nowej Zelandii i Australii w wieku od 2 do 4 lat. Wynik był łatwy do przewidzenia: dzieci, które brały udział w zajęciach z pływania lepiej radziły sobie z nauką pisania i matematyką. Pływanie poprawiało też ich sprawności manualne. Jaki z tego wniosek? Nauka pływania to same zalety!

A co jeśli moje dziecko sobie nie poradzi?

Zajęcia w naszej szkole pływania odbywają się w grupach dostosowanych do poziomu uczestników. Każda z pięciu podstawowych grup (Rybki, Foczki, Pingwiny, Delfiny, Rekiny) jest dodatkowo dzielona na dwie podgrupy, co daje nam łącznie 10 grup o zróżnicowanych umiejętnościach pływackich. Wraz ze wzrostem umiejętności uczestnicy zajęć przechodzą do grup o wyższym poziomie. Nigdy nie wywieramy jednak presji na swoich podopiecznych. Nauka pływania ma być dla nich przyjemnością.

Nauka pływania i angielski w tym samym czasie? U nas to możliwe!

Najlepszą metodą na naukę języka obcego jest otoczenie się nim z każdej strony. Dlaczego nie uczyć się więc angielskiego także na basenie? W naszych zajęciach „Swimming in English” biorą udział zarówno, mieszkający w Polsce obcokrajowcy, dla których język był barierą w nauce pływania, jak i dzieci, które chcą doskonalić jednocześnie swoje pływackie i językowe umiejętności.

Pływanie to jedna z najlepszych rozrywek dla dzieci.
Nasze szkoły mieszczą się w następujących dzielnicach Warszawy: Kabaty, Wilanów, Ursynów.
Naukę pływania prowadzimy również w Piasecznie oraz Józefosławiu.