Zielone szkoły… na medal!

Family Life jest również organizatorem zielonych szkół, jednak daleko nam do tego, co oferują inni… Nasze autorskie programy w niczym nie przypominają sztampowych wyjazdów kolonijnych. Szkoły zainteresowane współpracą mogą skorzystać z naszych gotowych autorskich programów lub poprosić o przygotowanie dedykowanej oferty – wtedy plan i zakres „Zielonej szkoły na miarę” tworzymy zgodnie z oczekiwaniami.

Wieloletnie doświadczenie w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży oraz wysoki poziom usług pozwoliło nam na zbudowanie zaufania nawet najbardziej wymagających klientów – rodziców powierzających nam swoje pociechy.

Nowoczesne podejście do tematu wyjazdów, kreatywne zajęcia, wykwalifikowana kadra pedagogiczna i instruktorska, a przede wszystkim ani grama nudy – to wszystko nas wyróżnia.

Przykładowe rodzaje:

  • Olimpijska zielona szkoła (program multisportowy)
    Family Life przygotowało wyjątkowy ofertę realizowaną w Centralnych Ośrodkach Sportu, na obiektach których uczniowie codziennie mogą spróbować swoich sił w innej konkurencji olimpijskiej, poznając historię i kulturę igrzysk olimpijskich.
  • W podróż dookoła świata (zielona szkoła sportowo-edukacyjna)

Program Zielonej Szkoły „W Podróż dookoła świata” nastawiony jest na poznawanie wybranych krajów świata – ich geografii, kuchni i kultury, obyczajów oraz charakterystycznych elementów poprzez zajęcia sportowo-edukacyjne-artystyczne. Celem wyjazdu jest przekazanie uczniom ważnych i ciekawych informacji o świecie, w przystępnej i atrakcyjnej formie. Zamierzamy także zachęcać dzieci i młodzież do aktywności fizycznej, ruchu na świeżym powietrzu i zwrócenia ich uwagi na to, jak zdrowo i smacznie można się odżywiać, poznając równocześnie wiele nowych smaków.

Zapraszamy grupy od 40 osób.