Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Zielone szkoły… na medal!

Family Life jest również organizatorem zielonych szkół, jednak daleko nam do tego, co oferują inni… Nasze autorskie programy w niczym nie przypominają sztampowych wyjazdów kolonijnych. Szkoły zainteresowane współpracą mogą skorzystać z naszych gotowych autorskich programów lub poprosić o przygotowanie dedykowanej oferty – wtedy plan i zakres „Zielonej szkoły na miarę” tworzymy zgodnie z oczekiwaniami.

Wieloletnie doświadczenie w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży oraz wysoki poziom usług pozwoliło nam na zbudowanie zaufania nawet najbardziej wymagających klientów – rodziców powierzających nam swoje pociechy.

Nowoczesne podejście do tematu wyjazdów, kreatywne zajęcia, wykwalifikowana kadra pedagogiczna i instruktorska, a przede wszystkim ani grama nudy – to wszystko nas wyróżnia.

Przykładowe rodzaje:

  • Olimpijska zielona szkoła (program multisportowy)
    Family Life przygotowało wyjątkowy ofertę realizowaną w Centralnych Ośrodkach Sportu, na obiektach których uczniowie codziennie mogą spróbować swoich sił w innej konkurencji olimpijskiej, poznając historię i kulturę igrzysk olimpijskich.
  • W podróż dookoła świata (zielona szkoła sportowo-edukacyjna)

Program Zielonej Szkoły „W Podróż dookoła świata” nastawiony jest na poznawanie wybranych krajów świata – ich geografii, kuchni i kultury, obyczajów oraz charakterystycznych elementów poprzez zajęcia sportowo-edukacyjne-artystyczne. Celem wyjazdu jest przekazanie uczniom ważnych i ciekawych informacji o świecie, w przystępnej i atrakcyjnej formie. Zamierzamy także zachęcać dzieci i młodzież do aktywności fizycznej, ruchu na świeżym powietrzu i zwrócenia ich uwagi na to, jak zdrowo i smacznie można się odżywiać, poznając równocześnie wiele nowych smaków.

Zapraszamy grupy od 40 osób.