Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Jesteśmy pionierem w organizowaniu oryginalnych, całorocznych wyjazdów firmowych. Jeśli Twoim współpracownikom znudziły się już sztampowe programy wyjazdów incentive, mamy dla Ciebie ofertę, która pomoże naładować baterie na kolejne dni zmagań w pracy!

Family Life od początku istnienia stawia sobie za cel stworzenie na wyjazdach rodzinnej i przyjaznej atmosfery, która przeniesie się bezpośrednio na pracę w zespole. Udaje nam się to dzięki trzem podstawowym zasadom organizowanie tego rodzaju wyjazdów:

  • Zamiast wycieczek z przewodnikiem proponujemy współpracę grupową.
  • Zamiast siedzenia w fotelu, stawiamy na aktywność.
  • Zamiast nudnych kolacji zapraszamy na wieczory tematyczne, które zaskoczą wszystkich.

Ofertę danego wyjazdu tworzymy mając na uwadze Wasz charakter pracy, predyspozycje, a także oczekiwania. Zwracamy baczną uwagę w wyborze miejscowości i zakwaterowania Klientów. Oferujemy jedynie pobyt w rodzinnych hotelach, w których spędziliśmy na tyle dużo czasu, aby zagwarantować miłą atmosferę i komfortowe warunki.

Wyjazdy firmowe organizujemy przez cały rok. W miesiące zimowe zapraszamy głównie na stoki narciarskie do włoskich resortów w regionie Val di Sole. Natomiast w sezonie wiosenno-zimowym zapewniamy wyjazdy pełne sportowych atrakcji - począwszy od akademii gry w golfa, jazdy konnej, pływania, skończywszy na nietypowych aktywnościach.

Specjalnie dla Twojej firmy możemy przygotować autorski wyjazd firmowy, który z pewnością na długo zostanie w pamięci uczestników.