Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Rodzinny Camp Tenisowy
-
Rodzinny Camp Tenisowy

HOTEL AZS Wilkasy****

Zajęcia prowadzone są równolegle dla dzieci i dorosłych

Czytaj więcej

Zimowe szaleństwo z Family Life 2022!

Lato dobiegło końca, robi się coraz chłodniej, czas pomyśleć o zimowym wypoczynku. Family Life ma dla Państwa bogatą ofertę wyjazdów do Włoch. Do wspólnego spędzania wolnego czasu zapraszamy całe rodziny, singli, ale także grupy dzieci i młodzieży, dla których organizujemy białe szkoły i wyjazdy z instruktorami narciarstwa.

Kierunek Włochy!

W tym sezonie nasza destynacja to Passo San Pellegrino oraz Aprica, dwie miejscowości malowniczo położone we Włoszech. Obie są polecane i lubiane przez narciarzy. Zarówno warunki na stoku, jak i baza hotelowa pozostają tu na wysokim poziomie.

Zimową przygodę rozpoczniemy wyjazdem rodzinnym w terminie od 22 do 29 stycznia, którym rozpoczniemy sezon narciarski! :)

Następnie wyjazdy odbędą się w terminach: 29.01-05.02.2022, 05.02-12.02.2022, 12.02-19.02.2022.

Na obóz dziecięcy zapraszamy natomiast podczas pierwszego tygodnia ferii mazowieckich, czyli w terminie 29.01-05.02.2022

Każda z ofert posiada starannie przygotowany program, dostosowany do potrzeb uczestników. Zarówno początkujący, jak i wytrawni narciarze doskonale odnajdą się na stokach dzięki naszym instruktorom.

Nasza kadra zapewni Państwu opiekę zarówno na stoku jak i w hotelu. Do każdego wyjazdu przygotowujemy osobny program animacji, który umili Państwu czas i zintegruje grupę wyjazdową.

Hotele, które zostały wybrane na noclegi, są miejscami słynącymi z wysokiej jakości usług, sprawdzonymi przez nas wielokrotnie. Dodatkowo, w ich ofercie znajdują się restauracje, sauny, strefy wellness, które również pozostaną do Państwa dyspozycji. Dbamy o wysoką jakość posiłków oraz uwzględniamy szczególne potrzeby gości np. dietę bezglutenową.

Transport na miejsce wypoczynku, zależy od Państwa preferencji. Istnieje kilka możliwości. Wyjazd zorganizowany z Warszawy – transport luksusowymi busami, przelot samolotem lub też przejazd samochodem we własnym zakresie. Każdy z wariantów uwzględnia możliwość transportu przez nas sprzętu oraz w przypadku samolotu – transfer z i na lotnisko.

Obóz dla dzieci jest dla nas szczególnym wyzwaniem. W tym sezonie miejscem docelowym jest Aprica. Od momentu wyjazdu z Warszawy bierzemy 100% odpowiedzialność za bezpieczeństwo Państwa dzieci pod każdym względem. Specjalnie przygotowane programy rekreacyjne sprawią, że narty i snowboard staną się jednymi z ulubionych aktywności Państwa pociech. Zajęcia na stoku będą odbywać się w godzinach 10.00-16.00 z przerwą na lunch. Po powrocie do hotelu opiekunowie zaproponują animacje, które zintegrują grupę i zapewnią jej ciekawą rozrywkę.

Szczegóły każdego z wyjazdów znajdą Państwo w zakładce "wyjazdy rodzinne" oraz "obozy dla dzieci". Zapraszamy także do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Wyjazdy LATO 2021!

Chcesz zabrać swoją rodzinę na niezapomniane wakacje? Zgłoś się do nas. Od lat organizujemy pełne atrakcji wyjazdy rodzinne dla dzieci i dorosłych.

Gdzie Was zabierzemy latem?

Wszystkie organizowane przez nas letnie wyjazdy rodzinne odbywają się w ośrodku „Dom nad Jeziorem” położonym na pojezierzu drawskim (woj. Zachodniopomorskie). To idealne miejsce do tego, by odpocząć od zgiełku wielkiego miasta. Ośrodek z każdej strony otaczają lasy, a działka sąsiaduje z jeziorem Pile. Gwarantujemy również kameralny hotel. Znajdują się w nim pokoje 2,3,4,5 i 6-osobowe apartamenty wyposażone w osobne łazienki i wszystkie niezbędne sprzęty.

Na jakie atrakcje możecie liczyć?

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby spędzić wyjazd, czytając książki na tarasie z widokiem na jezioro, ale nasze wyjazdy to propozycja przede wszystkim dla aktywnych osób. Ośrodek dysponuje niezwykle bogatą bazą sportowo-rekreacyjną. Do dyspozycji gości są m.in korty tenisowe, boiska, odkryty basen z podgrzewaną wodą. W związku z tym w programie naszych wyjazdów znajduje się wiele zajęć sportowych. Wieczorem zwalniamy jednak nieco tempo: pieczemy kiełbaski na ognisku, rozkoszujemy się smakami lokalnej kuchni i przenosimy się w świat animacji prowadzonych przez naszą utalentowaną kadrę.