Rodzinny Camp Tenisowy
-
Rodzinny Camp Tenisowy

HOTEL AZS Wilkasy****

Zajęcia prowadzone są równolegle dla dzieci i dorosłych

Czytaj więcej

Zimowe szaleństwo z Family Life 2023!

Lato dobiegło końca, robi się coraz chłodniej, czas pomyśleć o zimowym wypoczynku. Family Life ma dla Państwa bogatą ofertę wyjazdów do Włoch. Do wspólnego spędzania wolnego czasu zapraszamy całe rodziny, singli, ale także grupy dzieci i młodzieży, dla których organizujemy białe szkoły i wyjazdy z instruktorami narciarstwa.

Kierunek Włochy!

W tym sezonie nasza destynacja to Passo San Pellegrino oraz Aprica, dwie miejscowości malowniczo położone we Włoszech. Obie są polecane i lubiane przez narciarzy. Zarówno warunki na stoku, jak i baza hotelowa pozostają tu na wysokim poziomie.

Zimową przygodę rozpoczniemy wyjazdami rodzinnym do Passo San Pellegrino w terminach 04-11.01.2023 oraz 21-28.01.2023.

Następnie wyjazdy odbędą się zarówno do Aprici jak i do Passo San Pellegrino w terminach: 11.02-18.02.2023 (Passo San Pellegrino i Aprica) oraz 18.02-25.02.2023 (Aprica).

Każda z ofert posiada starannie przygotowany program, dostosowany do potrzeb uczestników. Zarówno początkujący, jak i wytrawni narciarze doskonale odnajdą się na stokach dzięki naszym instruktorom.

Nasza kadra zapewni Państwu opiekę zarówno na stoku jak i w hotelu. Do każdego wyjazdu przygotowujemy osobny program animacji, który umili Państwu czas i zintegruje grupę wyjazdową.

Hotele, które zostały wybrane na noclegi, są miejscami słynącymi z wysokiej jakości usług, sprawdzonymi przez nas wielokrotnie. Dodatkowo, w ich ofercie znajdują się restauracje, sauny, strefy wellness, które również pozostaną do Państwa dyspozycji. Dbamy o wysoką jakość posiłków oraz uwzględniamy szczególne potrzeby gości np. dietę bezglutenową.

Transport na miejsce wypoczynku, zależy od Państwa preferencji: przelot samolotem lub przejazd samochodem we własnym zakresie. 

Szczegóły każdego z wyjazdów znajdą Państwo w zakładce "wyjazdy rodzinne". Zapraszamy także do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.