Podczas wyjazdów zimowych proponujemy bogaty program animacyjny, który będzie odbywał się zarówno na stoku, jak również popołudniami i wieczorami.

animacje _zdj1

Animacje na stoku

Jeżeli Państwa pociecha nie umie jeszcze jeździć na nartach lub w trakcie zajęć dopadnie ją zmęczenie, nasza LUX strefa będzie zawsze otwarta. Doświadczona niania zaopiekuje się najmłodszymi, rzetelnie dbając o zaspokojenie ich potrzeb, a animator umili czas dzieciom starszym, tak by mogli Państwo swobodnie, bez obaw korzystać ze sportowych możliwości, jakie oferujemy.

Warto podkreślić, że nie ograniczamy się tylko do kredek i kolorowanek!
W strefie posiadamy wiele autorskiego sprzętu, atrakcyjnego w pracy z dziećmi, np. dydaktyczna mata początkującego narciarza, przestrzenne gry rozwijające kreatywność i koncentrację, duże kostki z naszymi bohaterami, chusty animacyjne, tunele, sprzęt do baniek mydlanych itp.

Co więcej, codziennie na rozpoczęcie narciarskiego dnia i w przerwie na lunchanimatorzy będą organizować wiele ciekawych zabaw tanecznych, konkurencji i konkursów (zarówno dla dzieci, jak i dorosłych).

Nuda jest więc słowem totalnie wymazanym z naszego słownika! Każdy znajdzie coś dla siebie!

Animacje po powrocie z nart

Po powrocie z nart zapraszamy dzieci na dedykowane im zajęcia. Pod opieką niani i animatorów, na terenie hotelu, proponujemy różnorodne gry i zabawy dla wszystkich chętnych, zarówno edukacyjne, jaki i sportowe, przygodowe czy plastyczne. Kolejne animacje będą po obiadokolacji.

BĘDZIE LUX! :)

animacje _zdj2