Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Szkoła narciarstwa Family Life

Program wyjazdu przewiduje szkolenie narciarskie pod okiem wykwalifikowanej kadry. Zespół tworzą, współpracujący z nami od lat, instruktorzy oraz trenerzy, posiadający uprawnienia PZN, PZS oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. Większość z nich to pedagodzy, absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego. Od wielu lat szkółka jest ceniona za bezpieczeństwo, niewielkie grupy, wysoki poziom szkolenia oraz doświadczoną kadrę.

Na szkolenie narciarskie zapraszamy dzieci od trzeciego roku życia, naukę jazdy na desce rozpoczynamy od ósmego roku.

Grupy dobieramy na podstawie umiejętności oraz wieku.

szkola narciarska_1zdj

Liczebność grup

  • grupy dziecięce: od 2 do 6 osób
  • grupy młodzieżowe oraz osób dorosłych: do 8 osób

Szkolenie odbywa się każdego dnia od 10.00 do 16.00 z godzinną przerwą na lunch. Uczestnicy mogą spróbować swoich sił w zawodach narciarskich i snowboardowych, każdy z nich otrzyma pamiątkowe gadżety, dyplomy i medale.

Niania na stoku

Szkolenie narciarskie to dla małych narciarzy duży wysiłek fizyczny, dlatego każdego dnia w Strefie Family Life niania oczekuje na najbardziej zmęczone dzieci. Zapewni im opiekę, poczęstuje ciepłą herbatą, a w razie potrzeby pomoże dzieciom w wyjściu do toalety.
Oferujemy również opiekę maluchom, które dopiero w przyszłości rozpocznąprzygodę z narciarstwem.

Strefa FAMILY LIFE

Na stoku możecie Państwo korzystać ze specjalnej strefy Family Life. Tutaj czekać będą namioty, strefa relaksu z ciepłymi kocami, leżakami i miękkimi pufami oraz kącik dla dzieci. Każdego dnia przed zajęciamiodbywać się będzie rozgrzewka przy muzyce wraz z animacjami dla dzieci, a także liczne niespodzianki, także dla dorosłych.

Przedszkole narciarskie FAMILY LIFE

Wielki nacisk podczas naszych wyjazdów kładziemy na szkolenie najmłodszych - już od 3 roku życia dzieci mogą uczestniczyć w przedszkolu narciarskim. To tutajbędą stawiać pierwsze kroki narciarskie, pod skrzydłami instruktorów. Zajęcia dla maluchów prowadzone są w formie atrakcyjnych gier i zabaw, z udziałem dwóch instruktorów w specjalnie przygotowanej strefie przy bezpiecznym taśmowym wyciągu. Liczebność grupy 2-6 osób.

Szkolenie dla młodzieży

Dzieci w wieku szkolnym uczestniczyć będą w zajęciach w małych grupach (do 8 osób), prowadzonych w atrakcyjnej formie, nastawionych na doskonalenie techniki jazdy sportowej. Oferujemy zarówno naukę narciarstwa, jak i snowboardu.

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo uczestników. Wszystkie dzieci pozostające pod naszą opieką otrzymują na stoku kolorowy znacznik oraz identyfikator.

Szkolenie dla dorosłych

Dorosłych zapraszamy na zajęcia w małych grupach do osób. Pod okiem trenerów narciarstwa będzie można doskonalić technikę jazdy sportowej oraz cieszyć się turystycznymi urokami narciarstwa, jeżdżąc po wszelkich trasach regionu. Tematyka i rodzaj zajęć mogą być dopasowywane pod indywidualne oczekiwania uczęstników.

szkola narciarska_2 zdj

Podczas szkolenia na stoku zapewniamy

  • Opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry
  • Bezpieczeństwo
  • Video coaching
  • Możliwość dopasowania zajęć do indywidualnych oczekiwań uczestników
  • Dla najmłodszych nianię na stoku
  • Strefę wypoczynkową Family Life
  • Animacje dla dzieci

szlola narciarska_3zdj