Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
PL
+48 577 921 882 Pon - Pt: 10:00 - 18:00
Aprica – idealne miejsce na rodzinne wyjazdy zimowe.

Serdecznie zapraszamy do jednej z najbardziej malowniczych górskich miejscowości we Włoszech, która słynie z niepowtarzalnej atmosfery i idealnych warunków narciarskich. Hotel Arisch, zaprojektowany w stylu tyrolskim, już od progu wita gości przepięknymi wnętrzami i rodzinnym klimatem. Oprócz przestronnych pokoi, wyposażonych we wszystkie niezbędne sprzęty, takie jak: suszarka, sejf, wi-fi, radio, czy telewizor, goście będą mogli skorzystać z restauracji, wyróżnionej w Przewodniku Michelin.

Dodatkowymi atrakcjami hotelu są m.in. mini wellness z suchą sauną oraz narciarnia z grzałkami. Dzień rozpoczyna pożywne śniadanie, podawane w formie bufetu, obiadokolacje to ogromny wybór dań kuchni włoskiej i międzynarodowej. W skład menu wchodzą także przepyszne desery, sałatki oraz inne dodatki. 

W ramach pobytu będą mogli Państwo korzystać ze skipassów oraz brać udział w zajęciach Family Life Ski School. Uczestnicy wyjazdu odpoczną w specjalnie wyznaczonej strefie na stoku, a najmłodsi przyjemnie spędzą czas pod okiem niani. Program obejmuje aktywności na stoku, jak i poza nim, dostosowane do potrzeb naszych gości.

Pamiętamy również o Państwa bezpieczeństwie. Oferujemy ubezpieczenia KL oraz NNW, a także możliwość wykupienia dodatkowego OC. Szczegóły dotyczące dojazdu i transportu sprzętu zależą od Państwa. Osoby preferujące przelot samolotem mogą liczyć na naszą pomoc w transferze z i na lotnisko.

Szczegóły oferty dostępne są w naszym katalogu na stronie 13: http://www.family-life.pl/poligrafia/katalog_zima_hires.pdf.
Mamy nadzieję, że niebawem spotkamy się w Aprice.