Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Obóz letni o profilu pływackim

Wakacje to odpoczynek. Spraw by był aktywny! Wyjeżdżając z nami na obóz letni możesz kontynuować naukę pływania.

Wybierając się na obóz z Family Life masz możliwość wyboru profilu. Jeśli jesteś zagorzałym pływakiem i nigdy nie jest Ci mało zajęć w wodzie, wybierz obóz o profilu pływackim.

Codziennie przez 10 dni zajęcia na pływalni po 1,5 godziny. Basen jest odkryty, co jest dużym urozmaiceniem w porównaniu do zajęć całorocznych. Można oddychać świeżym powietrzem i cieszyć się świetną pogodą. Z oddali słychać muzykę z zajęć tanecznych. Średnia temperatura wody to około 310C. Obiekt jest położony przy samym ośrodku. Z pokoju dzieci mają na zajęcia dosłownie parę kroków. Na płycie pływalni jest prysznic, którym można się spłukać zarówno przed jak i po zajęciach. Wokół basenu ustawione są ławeczki oraz leżaki Family Life, z których można korzystać nie tylko, żeby zostawić na nich ręcznik. W wolnych chwilach można się na nich np. opalać.

Grupy ułożone są pod względem wieku i zaawansowania. Bez problemu można kontynuować naukę pływania. Tym bardziej, że zajęcia prowadzą instruktorzy, którzy w ciągu roku uczą w szkole pływania Family Life. Zabieramy ze sobą sprzęt pływacki i dobre humory J Sprzęt wzbogacony jest o różne dmuchane zabawki, kosze i piłki do gry w koszykówkę wodną, bramki i piłki do waterpolo oraz siatka i piłka do gry w siatkówkę.

Jeśli dopiero uczysz się pływać, nie ma nic straconego. Nawet nie wiesz, ile można nauczyć się w tak krótkim czasie! Podczas naszych zajęć nawet nie zauważysz, kiedy zdobędziesz doświadczenie pływackie. Sprzyja temu prowadzenie zajęć w formie zabawy oraz radosna, wakacyjna atmosfera. Kolorowy sprzęt zachęci niezdecydowanych. A czuwający, wiecznie uśmiechnięci instruktorzy zapewnią poczucie bezpieczeństwa.

Oprócz zajęć pływackich na uczestników obozu czeka mnóstwo niespodzianek, również związanych z wodą J W pobliżu ustawiony jest tor do skimboardu, z którego można korzystać na zajęciach z gier i zabaw w specjalnych ochraniaczach i kaskach, tylko pod nadzorem instruktora. W najcieplejsze dni rozstawiana jest ogromna zjeżdżalnia na górce. To zawsze niezapomniane chwile pełne frajdy, uwiecznione na naszych zdjęciach obozowych. W pobliskim jeziorze odbywają się zajęcia windsurfingu oraz żeglarstwa. Dzięki stałej asekuracji ze strony instruktorów oraz obowiązkowym kamizelkom ratunkowym, udział w zajęciach mogą brać zarówno zaawansowani jak i nowicjusze w sportach wodnych.

Uzupełnienie zajęć stanowią gry i zabawy, tenis, taniec, żeglarstwo, windsurfing, zajęcia kreatywne, rowery, animacje wieczorne oraz dużo niespodzianek kulinarnych czekających na uczestników obozu pomiędzy zajęciami.

Jeśli jesteś zdecydowany lub chcesz dowiedzieć się więcej o wyjeździe wejdź w zakładkę obozy letnie. Zapraszamy!