who makes the best rolex watch replica swiss made artwork and build unique will continue to work.switzerland comfort label feature exact hermes h hour clone watches.
NASZA SZKOŁA | Family Life

plywanie_1zdj

Jako firma rozpoczęliśmy swoją działalność już w 2007 roku. Dała ona możliwość rozwoju naszej pasji do sportu. Chęć przekazywania wiedzy, umiejętności oraz stylu życia wpędziła nas w piękną przygodę. Po 16 latach dalej pragniemy przekazywać nowym pokoleniom zamiłowanie do sportu. Niektórzy znają nas już od dawna. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Misją naszej szkoły jest promowanie dobroczynnego wpływu pływania na prawidłowy rozwój dzieci i młodzieży, a także poprawę ich sprawności fizycznej i zdrowia. Pracujemy po to, by uszczęśliwiać innych. Całym sercem angażujemy się w proces nauki, a efekty naszej pracy dają nam motywację do dalszego działania.

Nasza kadra instruktorska jest niezastąpiona. Świadczy o tym fakt, że znamy ją od dawna. Mamy do nich pełne zaufanie. Są to zdecydowanie osoby na odpowiednim miejscu, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Uczą z uśmiechem na ustach i dbają o miłą atmosferę na zajęciach. Z przyjemnością przekazują swoją wiedzę i na prawdę lubią swoją pracę.

W szkole istnieje podział na grupy zaawansowania w zależności od wieku i zdolności młodych pływaków. W ten sposób nikt nie czuje się słabszy, a nauka przebiega sprawnie. Nasi uczniowie otrzymują odznaczenia w formie naklejek potwierdzające konkretne umiejętności, co dodatkowo motywuje do nauki.

Szkołę Pływania prowadzimy w siedmiu lokalizacjach:

eva

lavoo

kabaty

ursynow

piaseczno

Dlaczego my?

 • Prowadzimy zajęcia w małych grupach
  Zajęcia 30-minutowe prowadzone są od 2 do maksymalnie 5 osób w
  grupie, a zajęcia 60-minutowe do 6 osób w grupie.
 • Uczymy dzieci już od 2 roku życia
  Dzieci znacznie szybciej niż dorośli przyzwyczajają się do wody, co przekłada się na lepsze rezultaty w czasie nauki pływania. Dlatego, im wcześniej zacznie się naukę, tym większą swobodę dzieci będą czuły w wodzie.
 • Instruktorzy podczas zajęć przebywają w wodzie
  Przełamujemy dystans między dzieckiem, a instruktorem wchodząc z nim do wody. Pokazujemy i poprawiamy mając pełną kontrolę nad przebiegiem zajęć. Dzięki temu dzieci mają poczucie bezpieczeństwa, a ich rodzice naszego zaangażowania.
 • Każde dziecko traktujemy indywidualnie
  Dopasowujemy tempo i proces nauki do każdego dziecka. Korzystny wpływ na indywidualizację mają też nasze kameralne grupy.
 • Nasi Instruktorzy to profesjonaliści
  Wyślij swoje dziecko pod opiekę naszych instruktorów i nie martw się już o nic więcej. To osoby z doświadczeniem, które z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom. Mamy do nich pełne zaufanie.
 • Uczymy z uśmiechem
  Staramy się zarazić dzieci radością, uśmiechem i pasją tak, by pływanie zawsze już kojarzyło się im pozytywnie
 • Posiadamy supernowoczesny sprzęt
  Co roku staramy się zwiększać swoją bazę o nowoczesny sprzęt, by uatrakcyjnić i umilić zajęcia. U nas zawsze jest kolorowo i różnorodnie.
 • 16-letnie doświadczenie szkoły
  Wiemy, jak uczyć i mamy na to dowód! Szkoła istnieje już od 16 lat, a z roku na rok przybywa nam nie tylko lat, ale i doświadczenia, masy świeżych pomysłów oraz wiedzy na temat technik pływania.
 • Szanujemy czas rodziców
  O każdej porze odbywają się zajęcia w grupach o różnym stopniu zaawansowania,co pozwala uczestniczyć rodzeństwu równolegle.
 • Prowadzimy zajęcia w systemie semestralnym
  W ofercie proponujemy semestr zimowy i semestr letni
 • Istnieje możliwość odrabiania nieobecności
  Napisz do nas e-mail co najmniej 24h przed zajęciami, które chcesz odwołać, a będziesz mógł odrobić zajęcia dowolnego dnia po umówieniu się z instruktorem.
 • W każdej chwili można dołączyć do zajęć
  Dołącz do nas w każdej chwili w ciągu roku bez ryzyka większych opłat. Odejmujemy koszt lekcji, które minęły.
 • Elastyczny grafik
  Pragniemy ułatwić planowanie zajęć w naszej szkole pływania. Grup i poziomów zaawansowania mamy do wyboru, do koloru. Dzięki temu sprostamy nawet najbardziej wymagającym grafikom rodziców.
 • Różnorodne poziomy zaawansowania grup
  Jesteśmy nastawieni na tworzenie grup podobnych wiekowo i o podobnym poziomie zaawansowania. Dzięki temu efektywność nauki pływania jest dużo wyższa, a grupa tworzy jedną zgraną całość.
 • Dogodna lokalizacja
  Zapisz się na basen bliżej miejsca zamieszkania. Uczymy na czterech pływalniach: na Kabatach, Ursynowie, w Józefosławiu oraz w Piasecznie.
 • Systematyczność prowadzonych zajęć
  Wiemy, że systematyczność w nauce jest bardzo ważna. W razie choroby instruktora nie odwołujemy zajęć, lecz znajdujemy zastępstwo.
 • Częstotliwość nauki jako klucz do sukcesu
  Pamiętamy, że pływanie jest trudne do opanowania, dlatego im więcej czasu poświęca się na jego doskonalenie, tym szybciej przychodzi efekt. Możliwe jest korzystanie z naszych nauk nawet 2 lub 3 razy w tygodniu.
 • Kontynuacja
  Zdarza się, że dzieci wracają do naszej szkoły pływania po przerwie. Dbamy wtedy o to, by ”młody-stały klient” trafił do tego samego instruktora. Dzięki temu kontynuacja nauki jest efektywniejsza.

plywanie_zdj2