Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
PL
+48 577 921 882 Pon - Pt: 10:00 - 18:00
Aktywny wypoczynek dla całej rodziny!

Dla każdego coś miłego

Na wyjazd zapraszamy dzieci i dorosłych, słowem całe rodziny. Dla najmłodszych przewidzieliśmy atrakcje: tenis, pływanie, taniec, żeglarstwo, windsurfing, gry i zabawy, wycieczki rowerowe, freestyle, zajęcia kreatywne, zajęcia plastyczne, warsztaty kulinarne, skimboard, łucznictwo. Dorośli z pewnością także odnajdą coś dla siebie. Do wyboru m.in.: tenis, aqua aerobic, nordic walking, stratching, aerobic, zumba dance, windsurfing. 

Dzieci do 3 lat można będzie powierzyć opiece wykwalifikowanej niani. Zajęcia grupowe odbywają się przez cały dzień. Wieczory natomiast będą czasem, który wszyscy uczestnicy spędzają razem. Wspólne chwile umilą animacje i zabawy prowadzone przez wykwalifikowanych prowadzących.

Ekipa Królika

Wspólny wyjazd umilą nasze maskotki – niezastąpiony Królik, dusza towarzystwa - nie opuścił do tej pory żadnego naszego wyjazdu. Stałym bywalcom nie trzeba go przedstawiać, jest on bowiem naszym prywatnym Jamesem Bondem do zadań specjalnych.

Kolejny dobry duch – Koza Dobra Rada, jest niezastąpioną animatorką warsztatów kulinarnych, można się do niej zwrócić z każdym pytaniem. Nie ma dla niej problemów nie do rozwiązania. Pomaga zawsze i każdemu.

No i wreszcie nasz najbardziej doświadczony – senior Świstak. Wie wszystko, zna odpowiedź na każdą zagadkę. Zawsze skłonny podzielić się wspomnieniami i ciekawą opowieścią.

Wszyscy na swoim miejscu

Na naszym wyjeździe każdy uczestnik znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce. Wszystkim łasuchom polecamy Kącik kulinarny Kozicy Dobrej Rady, który kusić będzie zapachami i smakami nie z tej ziemi. Tutaj serwowane będą zdrowe przekąski i niepowtarzalne dania. Np. koktajle, soki ze świeżych owoców, zdrowe desery, włoski specjał kozicy – pizza i inne.

Osobom poszukującym ciszy i niezmąconego spokoju proponujemy Strefę chilloutu. Jest to wygodne miejsce z leżakami gdzie można się zrelaksować, odpocząć. Każdy uczestnik skorzysta tam z dostępnym napojów, aby zażyć trochę orzeźwienia w słoneczne, letnie dni.

 Na najmłodszych uczestników, pełnych niespożytej energii czeka Stacja inspiracja. W ramach twórczych warsztatów ruch połączymy ze wszystkimi innymi aktywnościami, które łączy jedno słowo – kreatywność. Będziemy rysować, śpiewać, tańczyć, inscenizować, recytować. Wszystko po to, aby rozwijać wyobraźnię, tworząc to, co wykluje się w naszych głowach podczas wspólnych warsztatów, pod okiem doświadczonych animatorów.

Jeśli spodobał się Wam nasz pomysł na wakacje, rezerwujcie miejsce w naszej Ekipie dla siebie i swojej rodziny
http://www.family-life.pl/pl/wyjazdy/wyjazdy-rodzinne/wyjazd-rodzinny-na-sportowo1.htm