Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
PL
+48 577 921 882 Pon - Pt: 10:00 - 18:00
WYJAZD RODZINNY NA SPORTOWO
-
WYJAZD RODZINNY NA SPORTOWO

Silnowo / Dom nad jeziorem

Zapraszamy na pełen przygód oraz sportowych wrażeń wyjazd rodzinny do Silnowa – Pojezierze Drawskie. Spędź wymarzone wakacje z rodziną. W ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. DLA MAMY I TATY: tenis – 2 treningi dziennie, nordic walking, ćwiczenia kształtujące sylwetkę, stretching, rowery. DLA DZIECKA: tenis, windsurfing, żeglarstwo, gry i zabawy, zajęcia ogólnorozwojowe, zajęcia plastyczne, animacje wieczorne.

Czytaj więcej

Wyjazdy rodzinne

Chcesz zabrać swoją rodzinę na niezapomniane wakacje? Zgłoś się do nas. Od lat organizujemy pełne atrakcji wyjazdy rodzinne dla dzieci i dorosłych.

Gdzie Was zabierzemy?

Wszystkie organizowane przez nas letnie wyjazdy rodzinne odbywają się w ośrodku „Dom nad Jeziorem” położonym na pojezierzu drawskim (woj. Zachodniopomorskie). To idealne miejsce do tego, by odpocząć od zgiełku wielkiego miasta. Ośrodek z każdej strony otaczają lasy, a działka sąsiaduje z jeziorem Pile. Gwarantujemy również komfortowy hotel o wysokim standardzie.  Znajdują się w nim pokoje 2,3,4,5 i 6-osobowe apartamenty wyposażone w osobne łazienki i wszystkie niezbędne sprzęty.

Na jakie atrakcje możecie liczyć?

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby spędzić wyjazd, czytając książki na tarasie z widokiem na jezioro, ale nasze wyjazdy to propozycja przede wszystkim dla aktywnych osób. Ośrodek dysponuje niezwykle bogatą bazą sportowo-rekreacyjną. Do dyspozycji gości są korty tenisowe, boiska, odkryty basen z podgrzewaną wodą, stoły do ping-ponga oraz plac zabaw dla dzieci. W związku z tym w programie naszych wyjazdów znajduje się wiele zajęć sportowych. Wieczorem zwalniamy jednak nieco tempo: pieczemy kiełbaski na ognisku, rozkoszujemy się smakami lokalnej kuchni i przenosimy się w świat animacji prowadzonych przez naszą utalentowaną kadrę.