Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Wybierz się z nami na zawody pływackie!

Wszyscy lubią się ścigać i my dobrze o tym wiemy. Dlatego zawody organizujemy :) Pod koniec roku szkolnego organizowane są coroczne zawody pływania, na których dzieci pokazują, czego nauczyły się w ostatnich miesiącach. To świetny pomysł na podsumowanie roku naszych pływaków. Wszyscy, którzy się zgłoszą, mają możliwość zaprezentowania swoich możliwości pływackich przed rodzicami. Przy tak wyjątkowych kibicach emocji nie brakuje. Sędziowie to znajome twarze – są nimi nasi kochani instruktorzy. Czuwają nad przebiegiem zawodów i udzielają potrzebnych informacji. Również doglądają rezultatów swoich wychowanków. Razem z Nimi cieszą się owocem swojej pracy. Wszystko przebiega w radosnej atmosferze zabawy.

Jak wyglądają nasze zawody?

Udział w imprezie rozpoczynamy krótką rozgrzewką na lądzie. Następnie startujemy z szeregiem konkurencji na wybranym wcześniej dystansie. Technika jest to sprawa indywidualna, dlatego też instruktor zawsze podpowiada jakim stylem powinien płynąć podopieczny. Start odbywa się ze słupka, murka bądź z wody. Wszyscy jednak wiedzą, że najefektywniejszym jest skok na główkę. Dlaczego podczas wyścigów panuję świetna zabawa? Bo liczy się sam udział- nawet, kiedy rywal okazuje się lepszy, ścigamy się z czasem by osiągnąć ”życiówkę”. Uczymy dzieci zdrowej rywalizacji J Duma rodzica to nie wszystko, co można zdobyć na zawodach, chodź jest to bezcenne. Dla najlepszych pływaków czeka podium i mnóstwo nagród. Są puchary, medale, dyplomy i przeróżne gadżety. Jakie? Przekonaj się i wystartuj z nami!

Nie potrafisz jeszcze pływać bez przyboru? Żaden problem! Do wyboru są różne dystanse jak i konkurencje.

Jakie są konkurencje?

  • 25m z przyborem (pas wypornościowy, makaron, deska, ósemka), technika dowolna
  • 25m bez przyboru, technika dowolna
  • 50m, technika dowolna
  • Sztafeta 4x25m, technika dowolna

 

Co, gdzie, kiedy?

Zawody organizowane są na basenie „Aqua relax” przy ul. Wilczy Dół 4. Odbywają się pod koniec maja. Rodzice ok miesiąc wcześniej otrzymują mail ze szczegółowymi informacjami. Zgłaszają swoje dzieci uwzględniając wybór konkurencji. Na zawodach obowiązuję strój sportowy oraz dużo uśmiechu J

Sprawdź! To super przygoda i niezapomniane przeżycia!