Zimowe szaleństwo z Family Life 2023!

Lato dobiegło końca, robi się coraz chłodniej, czas pomyśleć o zimowym wypoczynku. Family Life ma dla Państwa wyjątkową ofertę wyjazdów do Włoch. Do wspólnego spędzania wolnego czasu zapraszamy całe rodziny, singli, ale także grupy dzieci i młodzieży, dla których organizujemy białe szkoły i wyjazdy z instruktorami narciarstwa.

Kierunek Włochy! 

W tym sezonie nasze destynacje to Passo San Pellegrino oraz Aprica, dwie miejscowości malowniczo położone we Włoszech. Obie  są polecane i lubiane przez narciarzy. Zarówno warunki na stoku, jak i baza hotelowa pozostają tu na bardzo wysokim poziomie.

Zimową przygodę rozpoczniemy wyjazdem rodzinnym w terminie od 22 do 29 stycznia, którym rozpoczniemy sezon narciarski! :) Następnie wyjazdy zimowe odbędą się w terminach: 29.01-05.02.2022, 05.02-12.02.2022, 12.02-19.02.2022.

Na obóz dziecięcy zapraszamy natomiast podczas pierwszego tygodnia ferii mazowieckich, czyli w terminie 29.01-05.02.2022

Każda z ofert posiada starannie przygotowany program, dostosowany do potrzeb uczestników. Zarówno początkujący, jak i wytrawni narciarze doskonale odnajdą się na stokach dzięki naszym instruktorom. 

Kadra zapewni Państwu opiekę zarówno na stoku jak i w hotelu. Do każdego wyjazdu przygotowujemy osobny program animacji, który umili Państwu czas i zintegruje grupę wyjazdową. 

Hotele, które zostały wybrane na noclegi, są miejscami z wysoką jakością usług, sprawdzonymi przez nas wielokrotnie. Dodatkowo, w ich ofercie znajdują się restauracje, sauny, strefy wellness, które również pozostaną do Państwa dyspozycji. Dbamy o wysoką jakość posiłków oraz uwzględniamy szczególne potrzeby gości np. dietę bezglutenową. 

Transport na miejsce wypoczynku, zależy od Państwa preferencji. Istnieje kilka możliwości. Wyjazd zorganizowany z Warszawy – transport luksusowymi busami, przelot samolotem lub też przejazd samochodem we własnym zakresie. Każdy z wariantów uwzględnia możliwość transportu przez nas sprzętu oraz w przypadku samolotu – transfer z i na lotnisko. 

Obóz dla dzieci jest dla nas szczególnym wyzwaniem. W tym sezonie miejscem docelowym jest Aprica. Od momentu wyjazdu z Warszawy bierzemy 100% odpowiedzialność za bezpieczeństwo Państwa dzieci pod każdym względem. Specjalnie przygotowane programy rekreacyjne sprawią, że narty i snowboard staną się jednymi z ulubionych aktywności Państwa pociech. Zajęcia na stoku będą odbywać się w godzinach 10.00-16.00 z przerwą na lunch. Po powrocie do hotelu opiekunowie zaproponują animacje, które zintegrują grupę i zapewnią jej ciekawą rozrywkę. 

Szczegóły wyjazdów znajdą Państwo w zakładce NARTY. Zapraszamy także do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.