Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
PL
+48 577 921 882 Pon - Pt: 10:00 - 18:00
Wakacje 2021

Nieskromnie pozwolimy się pochwalić, że w tym roku podczas tworzenia oferty nasi niepowtarzalni eksperci od wyśmienitej zabawy przerośli geniuszem samego Einsteina, by wyjazdy były jeszcze bardziej LUX, niż te zeszłoroczne.

Nietuzinkowe wspomnienia, zapas uśmiechu na caluuutki rok, szczypta szaleństwa, pakiet nowych umiejętności, nowe przyjaźnie, masa zdrowia podana w codziennej aktywności i przede wszystkim - odpoczynek po trudach ciężkiej nauki zdalnej… to wszystko gwarantowane.

A dodatkowo? Nietuzinkowe animacje co wieczór, z gośćmi specjalnymi! Ojjj… będzie się działo! Królik to ma głowę do organizacji takich przedsięwzięć.

Z resztą sami się przekonajcie!  My już wiemy, że BĘDZIE LUX! 

Profile jakie przygotowaliśmy dla Was w tym roku:

KULINARNA PRZYGODA - Ponoć nie każdy rodzi się master chiefem, ale z naszą pomocą wierzymy, że każdy może się w niego przeobrazić! Kulinarna podróż po przeróżnych smakach świata, zgłębianie najskrytszych tajników kulinarnych, codzienna masa praktyki i dużo smacznego próbowania? To wszystko, pod okiem naszej profesjonalnej kucharki Kozicy, która nakieruje Was na niesamowitą przygodę poznawania świata kuchni.

TENISOWE SZALEŃSTWO Nasz profil tenisowy, na tle profili tenisowych innych firm na pewno wyróżnia się przede wszystkim trenerami! Zadbaliśmy o to, by byli to najbardziej profesjonalni, doświadczeni i POZYTYWNIE ZAKRĘCENI instruktorzy (ponoć nawet świnkę morską wytrenują). Można się doinspirować ich energią! Nic tylko brać rakietę i iść na kort!

TRENING MICHAELA PHELPSA - Z nami poczujesz się jak sam Michael Phelps! Masa treningów i dobrej zabawy, prowadzone przez naszych sprawdzonych instruktorów, z którymi współpracujemy na co dzień brzmi jak DOBRY PLAN! 

PROFIL YOU CAN DANCE - Scena Silnowo talent Show 2020 czeka na nowe gwiazdy parkietu! 
Nasi instruktorzy co roku dostarczają nam widowiskowych doznań przygotowując z dziećmi rewelacyjne układy. Wszystko to uwieńczone jest widowiskowym występem i pamiątkową fotorelacją.

PODRÓŻ WGŁĄB KREATYWNOŚCI - Da Vinci, Edison, Dali, Einstein, Disney… Z nich wszystkich i ich niestandardowych metod pracy będziemy brać przykład w naszej pełnej kolorów podróży.
Będzie bardzo plastycznie i niestandardowo. Przygotuj się na nieoczekiwane!

UŚMIECHOGENNA PRZYGODA DLA NAJMŁODSZYCH - Przygoda przeznaczona dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z obozowaniem J Mimo, że czasem może być to dla niektórych ciężki okres pierwszej rozłąki my już mamy swoje sposoby, aby głowę zamiast tęsknoty zakrzątała dobra zabawa!

PROFIL MIX SPORTÓW - Profil dla chcących spróbować wszystkiego po troszku. Tenis, pływanie, gry i zabawy, zajęcia kreatywne… W skrócie sportowy MIX.

 

Więcej informacji odnośnie specyfikacji profili i ich cen pod linkiem:

https://www.family-life.pl/pl/wyjazdy/obozy-dla-dzieci.htm

Terminy turnusów:

27.06 – 07.07.2021

07.07 – 17.07.2021

17.07 – 27.07.2021