Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
PL
+48 577 921 882 Pon - Pt: 10:00 - 18:00
Wakacje 2020 tuż tuż :)

Nasi niezastąpieni eksperci od wyśmienitej zabawy nie leniuchowali. Od zeszłego sezonu pilnie pracowali, dopinając na ostatni guzik program idealnych wakacji. Uwzględniliśmy Wasze potrzeby w każdym calu.

Nie zabraknie: nietuzinkowych wspomnień, zapasu uśmiechu na caluuutki rok, nabywania wielu umiejętności, mnóstwa nowych, wspaniałych przyjaźni….

Brzmi LUX? 

Świetnie! Bo właśnie tak będzie.

By w pełni dopasować charakter wypoczynku do Waszych preferencji Królik przygotował dla Was masę ciekawych i rozwijających profili.

KULINARNA PRZYGODA - Ponoć nie każdy rodzi się master chiefem, ale z naszą pomocą wierzymy, że każdy może się w niego przeobrazić! Kulinarna podróż po przeróżnych smakach świata, zgłębianie najskrytszych tajników kulinarnych, codzienna masa praktyki i dużo smacznego próbowania? To wszystko, pod okiem naszej profesjonalnej kucharki Kozicy, która nakieruje Was na niesamowitą przygodę poznawania świata kuchni.

TENISOWE SZALEŃSTWO - Nasz profil tenisowy, na tle profili tenisowych innych firm na pewno wyróżnia się przede wszystkim trenerami! Zadbaliśmy o to, by byli to najbardziej profesjonalni, doświadczeni i POZYTYWNIE ZAKRĘCENI instruktorzy (ponoć nawet świnkę morską wytrenują). Można się doinspirować ich energią! Nic tylko brać rakietę i iść na kort!

TRENING MICHAELA PHELPSA - Z nami poczujesz się jak sam Michael Phelps! Masa treningów i dobrej zabawy, prowadzone przez naszych sprawdzonych instruktorów, z którymi współpracujemy na co dzień brzmi jak DOBRY PLAN! 

PROFIL YOU CAN DANCE - Scena Silnowo talent Show 2020 czeka na nowe gwiazdy parkietu! 

Nasi instruktorzy co roku dostarczają nam widowiskowych doznań przygotowując z dziećmi rewelacyjne układy. Wszystko to uwieńczone jest widowiskowym występem i pamiątkową fotorelacją.

PODRÓŻ WGŁĄB KREATYWNOŚCI - Da Vinci, Edison, Dali, Einstein, Disney… Z nich wszystkich i ich niestandardowych metod pracy będziemy brać przykład w naszej pełnej kolorów podróży.

Będzie bardzo plastycznie i niestandardowo. Przygotuj się na nieoczekiwane!

UŚMIECHOGENNA PRZYGODA DLA NAJMŁODYCH - Przygoda przeznaczona dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z obozowaniem J Mimo, że czasem może być to dla niektórych ciężki okres pierwszej rozłąki my już mamy swoje sposoby, aby głowę zamiast tęsknoty zakrzątała dobra zabawa!

PROFIL MIX SPORTOW - Profil dla chcących spróbować wszystkiego po troszku. Tenis, pływanie, gry i zabawy, zajęcia kreatywne… W skrócie sportowy MIX.

 

Więcej informacji odnośnie specyfikacji profili i ich cen pod linkiem:

https://www.family-life.pl/pl/wyjazdy/obozy-dla-dzieci.htm

Terminy turnusów:

28.06 – 08.07.2020

08.07 – 18.07.2020

18.07 – 28.07.2020 

Do usłyszenia!