Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
PL
+48 577 921 882 Pon - Pt: 10:00 - 18:00
Wakacje 2020 - informacja

Drodzy Rodzice,

zapewniamy Was, że traktujemy sprawę bardzo poważnie i uważnie śledzimy wszystkie podejmowane przez rząd działania. Jak dotąd nic nie wskazuje na to by rok szkolny miał być wydłużony, kosztem krótszych wakacji.

Jak co roku, pełną parą przygotowujemy się do organizacji długo rozpamiętywanych przez dzieci wyjazdów wakacyjnych. Wraz z naszą kadrą ustalamy programy poszczególnych profili, kompletujemy nowy sprzęt potrzebny na zajęcia i wieczorne animacje, a Świstak wymyśla już nową, energiczną rozgrzewkę (by po tak długim czasie siedzenia w domu w końcu wyładować z siebie całą zalegającą w nas energię) .

Chcemy jednak byście wiedzieli, że mimo, iż cała nasza ekipa bardzo chce i nastawia się na to, że obozy się odbędą  najważniejsze jest dla nas przede wszystkim bezpieczeństwo.

Co za tym idzie, jeżeli wakacje zostaną odwołane lub rok szkolny wydłużony ze względu na pandemię, możecie być pewni o prawo do zwrotu kosztów wyjazdu lub przeksięgowania wpłaty na inny termin.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, wątpliwości bądź obawy dotyczące naszych letnich wyjazdów 2020, śmiało piszcie lub dzwońcie! 

My natomiast z nastawieniem, że za niecałe 3 miesiące wszystko będzie już w pełni… LUX, wracamy do pracy nad przygotowaniem obozów.


Życzymy dużo zdrowia, spokoju, codziennego uśmiechu na twarzy i optymistycznego odliczania dni do wakacji.

Pozdrawiamy serdecznie!