Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
PL
+48 577 921 882 Pon - Pt: 10:00 - 18:00
Szkolenie jazdy na tyczkach dla zaawansowanych narciarzy

Narciarstwo skrywa wiele tajemnic. Wszystkim, którzy potrzebują więcej adrenaliny i nowych doświadczeń proponujemy kolejny poziom narciarskiego wtajemniczenia - zjazd na tyczkach.

Kto może wziąć udział w szkoleniu?

Każdy narciarz po zdobyciu pewnych umiejętności czuje niedosyt. Dlatego też z Family Life nawet ci najbardziej doświadczeni będą mogli nauczyć się czegoś więcej. Zjazd na tyczkach to wstęp do jazdy sportowej na nartach.

Zajęcia odbędą się w grupach zaawansowanych na wyjazdach rodzinnych w Pinzolo. W szkoleniu mogą wziąć udział osoby, które opanowały podstawy narciarstwa i dobrze radzą sobie na stoku.

Na czym polega szkolenie?

Nasze szkolenie polega przede wszystkim na instruktażu bezpośrednio na specjalnie zarezerwowanym i przystosowanym stoku. Następnym krokiem jest videocoaching, czyli analiza postępów w nauczaniu poprzez oglądanie nagrań video. Dodatkowej adrenaliny dodaje pomiar czasu. Można poczuć się jak na prawdziwych zawodach i powalczyć w rywalizacji wewnątrzgrupowej. Doświadczona kadra i małe grupy to gwarancja sukcesu.

 Co możesz zyskać?

Ćwiczymy zjazdy slalomowe i slalom gigant. Dzięki temu można ulepszyć swoje skręty i poprawić czas reakcji. Poza tym dzięki analizie video można dowiedzieć się bardzo wiele o swoich umiejętnościach narciarskich. Nasi instruktorzy pomogą osiągnąć jak najlepsze wyniki i zdobyć jak największą pewność w poruszaniu się po stokach. Jak zwykle priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo, tak więc każdy uczestnik musi mieć na sobie kask i ochraniacze. Należy pamiętać także o specjalnie przystosowanych nartach slalomowych, które są niezbędne do jazdy na tyczkach.