Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
PL
+48 577 921 882 Pon - Pt: 10:00 - 18:00
Polska Szkoła Narciarstwa Family Life - wyróżnia nas profesjonalizm

Polska Szkoła Narciarstwa Family Life - wyróżnia nas profesjonalizm i pasja

Polska Szkoła Narciarstwa Family Life jest jedyna w swoim rodzaju z uwagi na narciarską pasję, którą chcemy zaszczepić także w uczestnikach naszych wyjazdów. Zapraszamy do nas wszystkich miłośników zimy i białego szaleństwa, którzy chcieliby nauczyć się jeździć na nartach lub podszlifować swoje umiejętności narciarskie i snowboardowe.

Świetnie wyszkolona kadra Family Life przygotuje Państwa do samodzielnego szusowania po szlakach polskich i zagranicznych. Każdy turnus wyjazdowy posiada odrębny program, dostosowany do umiejętności i potrzeb uczestników.

W ofercie posiadamy także specjalne zajęcia dla najmłodszych narciarzy, którzy pod okiem naszych trenerów postawią swoje pierwsze kroki na stoku. Naukę jazdy na nartach przewidujemy od czwartego roku życia, natomiast na desce snowboardowej od ósmego. Młodsze dzieciaki mogą uczestniczyć w animacjach przygotowanych przez nasze nianie. Na stoku zorganizowaliśmy przedszkole, w którym rodzice, będą mogli zostawić swoje pociechy pod okiem wykwalifikowanych opiekunek.

Zajęcia narciarskie odbywają się codziennie podczas trwania wyjazdu w godzinach 10.00- 16.00, z przerwą na lunch i możliwością odpoczynku o dowolnej porze, w specjalnie przygotowanej strefie Family Life.

Zadbamy o Państwa bezpieczeństwo i komfort, oferując usługi instruktorskie na najwyższym poziomie, w małych grupach, w przyjaznej, rodzinnej i kameralnej atmosferze. Korzystaj z uroków zimy razem z nami. Zapisz się na wyjazd już dziś!