Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
PL
+48 577 921 882 Pon - Pt: 10:00 - 18:00
Obóz dla dzieci i młodzieży w Val Di Sole, Pinzolo

Aktywne ferie z Family Life

Ferie zimowe to świetny moment, aby nauczyć się jeździć na nartach i snowboardzie. Takie umiejętności najlepiej przyswaja się w dzieciństwie. Family Life przygotował wyjazdy zimowe dopasowane do potrzeb dzieci i młodzieży. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jeśli na narty, to tylko do Włoch

W tym sezonie obóz zimowy dla dzieci odbędzie się od 10 do 19 lutego 2017 w Pinzolo, miasteczku położonym w samym sercu Doliny Słońca - Val di Sole. Jest to miejsce uwielbiane przez narciarzy ze względu na wspaniałe warunki na stoku, piękną pogodę oraz doskonałą bazę hotelową.

My będziemy gościć w Hotelu Corona Wellness. W cenie wyjazdu znajdują się także posiłki, z uwzględnieniem szczególnych wymagań np. diety bezglutenowej. Dodatkowo, na stoku, w specjalnie przygotowanej strefie Family Life, dzieci mogą liczyć na poczęstunek.

Nauka przez zabawę

Uczestnikom obozu oferujemy zajęcia na stoku, które odbywają się każdego dnia pobytu w Pinzolo od 10.00 do 16.00 z przerwą na lunch. Dzieci od 6 roku życia uczą się jeździć na nartach, deska snowboardowa natomiast dostępna jest od ósmego roku życia. Uczestnicy dobierani są w grupy (6-8 osobowe) zgodnie z wiekiem i umiejętnościami. Po powrocie do hotelu i obiadokolacji nasi opiekunowie zapewniają dodatkowe atrakcje w postaci przygotowanych animacji: karaoke, zajęcia plastyczne, konkursy, dyskoteki, które mają za zadanie zintegrowanie grupy.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Od momentu wyjazdu z Warszawy bierzemy 100% odpowiedzialność za bezpieczeństwo Państwa pociech. Każdy z uczestników otrzymuje identyfikator i kolorowy znacznik, tak aby łatwo mógł się odnaleźć na stoku. Dodatkowo każdy z instruktorów wyposażony jest w krótkofalówkę uławiającą komunikację między grupami. Transport z i na miejsce obozu odbywać się będzie luksusowymi autokarami, wyposażonymi we wszystkie niezbędne sprzęty zapewniające komfort podróży.

Przemyślana oferta, skrojona na miarę

W cenie pakietu wyjazdowego znajduje się: 7 noclegów, wyżywienie (także prowiant na drogę powrotną), ubezpieczenia KL+ NNW (możliwe jest także wykupienie dodatkowego OC), skipass, szkolenie narciarskie/snowboardowe, opieka wychowawców, animacje, transport autokarem. W razie dodatkowych potrzeb i życzeń, chętnie służymy pomocą.

Szczegóły oferty znajdą Państwo w naszym katalogu. Zapraszamy do kontaktu.