swiss luxury brand include luxury jh rolex datejust ladies m279135rbr 0014 rolex calibre 2671 automatic.a new geneva stamp was actually eligible through process of who sells the best stylos thc cigarette electronique. NASI TRENERZY | Family Life
 

Co cechuje naszych instruktorów?

Wysokie kwalifikacje. Każdy może zdobyć umiejętności pływackie, lecz nie zawsze idzie to w parze z umiejętnościami nauczania. Wszyscy nasi instruktorzy uprawnienia instruktorskie oraz trenerskie uzyskali w trakcie studiów na Akademii Wychowania Fizycznego, co jest świadectwem doskonałego przygotowania do przekazywania wiedzy.

Doświadczenie. Dzieci to prawdziwy skarb. Podchodzimy do pracy z nimi odpowiedzialnie. Nasi instruktorzy mają, co najmniej kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu pływania i cały czas zdobywają nową wiedzę, chociażby przez wymianę doświadczeń ze znajomymi z branży pływackiej.

Sportowy styl życia. Nasi instruktorzy chętnie przekazują wiedzę dzieciom, ponieważ sami prowadzą sportowy styl życia i wiedzą jak wiele korzyści płynie z aktywności fizycznej. Odnajdują się w branży, jak i również potrafią być wzorem dla młodszych pokoleń.

Motywacja. Co motywuje Wasze dzieci? Częste sukcesy, miłe towarzystwo, wyznaczanie nowych celi, czerpanie pozytywnych wrażeń? To wszystko zapewniają instruktorzy Family Life podczas zajęć. Są mistrzami w motywowaniu. Nawet podczas gorszego dnia, dzieci z basenu wychodzą z uśmiechem, pełne optymizmu do życia.

Nauka w wodzie. Przełamujemy dystans między dzieckiem, a instruktorem wchodząc z nim do wody. Pokazujemy i poprawiamy, mając pełną kontrolę nad przebiegiem zajęć. Dzięki temu dzieci mają poczucie bezpieczeństwa, a ich rodzice naszego zaangażowania.

Kreatywność. Nauka pływania przynosi efekty, kiedy dzieci nie nudzą się na zajęciach. Instruktorzy pobudzają ich ciekawość, przemycając do nauki formy zabawy. U nas każdy przepłynięty basen wygląda inaczej. W ten sposób wszyscy dobrze się bawią, jednocześnie zdobywając nowe umiejętności pływackie.

Systematyczna praca. Praca naszych instruktorów jest dobrze przemyślana. Oprócz dbania o przyjemną atmosferę na pływalni pamiętają o dobieraniu sprzętu o właściwej wyporności, wprowadzaniu odpowiednich technik oraz stopniowaniu obciążeń.

Podejście do dzieci. Naszym instruktorom nic nie umknie. Dopasowują tempo i proces nauki do każdego dziecka. Jeśli instruktor zauważy duży postęp, sugeruje przeniesienie pływaka do lepszej grupy, by mógł się cały czas rozwijać.

Profesjonalizm. Wyślij swoje dziecko pod opiekę naszych instruktorów i nie martw się już o nic więcej. To osoby z doświadczeniem, które z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom. Mamy do nich pełne zaufanie.