Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
PL
+48 577 921 882 Pon - Pt: 10:00 - 18:00
Zimowe szaleństwo z Family Life

Zimowe szaleństwo z Family Life

Lato dobiegło końca, robi się coraz chłodniej, czas pomyśleć o zimowym wypoczynku. Family Life ma dla Państwa bogatą ofertę wyjazdów do Włoch. Do wspólnego spędzania wolnego czasu zapraszamy całe rodziny, singli, ale także grupy dzieci i młodzieży, dla których organizujemy białe szkoły i wyjazdy z instruktorami narciarstwa.

W tym sezonie nasze destylacje to Pinzolo i Aprica, dwie miejscowości malowniczo położone we Włoszech. Obie są polecane i lubiane przez narciarzy. Zarówno warunki na stoku, jak i baza hotelowa pozostają tu na bardzo wysokim poziomie.

Rodzinne wyjazdy zimowe odbędą się w trzech turnusach: 4-11.02, 11-18.02, oraz 18-25.02.2017, obóz dziecięcy natomiast odbędzie się od 10 do 19.02.2017. Każda z ofert posiada starannie przygotowany program, dostosowany do potrzeb uczestników. Zarówno początkujący, jak i wytrawni narciarze doskonale odnajdą się na stokach, dzięki naszym instruktorom.

Nasza kadra zapewni Państwu opiekę zarówno na stoku jak i w hotelu. Do każdego wyjazdu przygotowujemy osobny program animacji, który umili Państwu czas i zintegruje grupę wyjazdową.

Hotele, które zostały wybrane na noclegi, są miejscami słynącymi z najwyższej jakości usług, sprawdzonymi przez nas wielokrotnie. Dodatkowo, w ich ofercie znajdują się restauracje, sauny, strefy wellness, które również pozostaną do Państwa dyspozycji. Dbamy o wysoką jakość posiłków oraz uwzględniamy szczególne potrzeby gości np. dietę bezglutenową.

Transport na miejsce wypoczynku, zależy od Państwa preferencji. Istnieje kilka możliwości. Wyjazd zorganizowany z Warszawy – transport luksusowymi busami, przelot samolotem lub też przejazd samochodem we własnym zakresie. Każdy z wariantów uwzględnia możliwość transportu przez nas sprzętu oraz w przypadku samolotu – transfer z i na lotnisko.

Obóz dla dzieci jest dla nas szczególnym wyzwaniem. W tym sezonie miejscem docelowym jest Pinzolo. Od momentu wyjazdu z Warszawy bierzemy 100% odpowiedzialność za bezpieczeństwo Państwa dzieci pod każdym względem. Specjalnie przygotowane programy rekreacyjne sprawią, że narty i snowboard staną się jednymi z ulubionych aktywności Państwa pociech. Zajęcia na stoku będą odbywać się w godzinach 10.00-16.00 z przerwą na lunch. Po powrocie do hotelu opiekunowie zaproponują animacje, które zintegrują grupę i zapewnią jej ciekawą rozrywkę.

Szczegóły każdego z wyjazdów znajdą Państwo w zakładce "wyjazdy rodzinne". Zapraszamy także do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.