Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
PL
+48 577 921 882 Pon - Pt: 10:00 - 18:00
Zima po włosku

W nadchodzącym sezonie zimowym polecamy trzy włoskie destynacje:

Pinzolo, z uwielbianą przez naszych Gości strefą na stoku oraz licznymi atrakcjami - do wyboru trzy hotele oraz apartamenty (ferie mazowieckie).

Passo San Pellegrino, dla osób poszukujących nowych wyzwań narciarskich. Hotel położony 100 metrów od wyciągów (ferie mazowieckie).

Aprica, kameralny ośrodek, w którym nie zabraknie najlepszych atrakcji zarówno na stoku jak i w hotelu (ferie małopolskie i wielkopolskie). Stali bywalcy będą zachwyceni niezmiennym, wysokim standardem usług i zakwaterowania, a nowi uczestnicy z pewnością zakochają się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia.

W nasze ofercie znaleźć można również obóz narciarsko-snowboardowy dla dzieci, który odbędzie się w czasie trwania ferii mazowieckich. Zapraszamy dzieci od 7 roku życia. Hotel, który wybraliśmy jest usytuowany przy samym stoku, a szkółka narciarska przystosowana do możliwości najmłodszych, początkujących narciarzy.

Każdy wyjazd jest niepowtarzalną okazją do nauki jazdy na nartach i snowboardzie pod okiem najlepszych, certyfikowanych instruktorów.
Bazę noclegową oraz infrastrukturę na stoku wybraliśmy na podstawie kryteriów ważnych dla uczestników naszych wyjazdów. Na każdym z turnusów panuje niepowtarzalna, rodzinna atmosfera, a bezpieczeństwo uczestników jest dla nas priorytetem. Rozkłady dnia dostosowujemy do potrzeb i umiejętności narciarzy. Jesteśmy otwarci także na Państwa sugestie np. dotyczące specjalnej diety i innych indywidualnych potrzeb.