Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
PL
+48 577 921 882 Pon - Pt: 10:00 - 18:00
Zajęcia dla dzieci w wieku 2 - 4 lata

Zapraszamy na nasze wyjątkowe zajęcia dla dzieci od 2 roku życia. Oferujemy komfortowe warunki nauki w małych grupkach.

Oswajamy maluchy z pływaniem w specjalnie przystosowanym do ich potrzeb basenie. Zarówno głębokość, jak  i temperatura pozwolą czuć się niemal jak we własnej wannie.

GRY I ZABAWY

Małe dzieci najszybciej uczą się poprzez gry i zabawy. Nasi instruktorzy doskonale o tym wiedzą, więc mają do zaoferowania cały wachlarz zabaw ruchowych w wodzie. Do zajęć wykorzystujemy najnowszy i najlepszy sprzęt do nauki pływania jaki jest obecnie dostępny na rynku: makaroniki, autorskie deski, pasy wypornościowe i mnóstwo innych zabawek, które spodobają się każdemu małemu adeptowi nauki pływania. 

 W pierwszej kolejnością przyzwyczajamy się do wody, jej głębokości. Staramy się oswoić z wodą tych, którzy się jej boją. Pokazujemy jak się z nią zaprzyjaźnić i zachować maksimum bezpieczeństwa. Później ćwiczymy ruchy, które pomagają utrzymać się na wodzie. Poznajemy także siebie nawzajem, zgrana grupa to podstawa :)

CO NAM DAJE PŁYWANIE

Oprócz umiejętności, która przyda się w życiu, pływanie to także przyjemność. W wodzie dobrze się odpoczywa. Aktywność w basenie ma także zbawienny wpływ na układ kostny, wspomaga rozwój organizmu dzieci. Kształtuje prawidłową postawę i niweluje napięcia, wspomaga profilaktykę chorób kręgosłupa. Pływanie uczy także samokontroli i podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Zachęcamy do zapisów już dziś. Zajęcia dla najmłodszych prowadzimy na pływalniach Aqua Relaks na Kabatach oraz na Pływalni w Przedszkolu Baśniowy Zameczek w Piasecznie. Zajęcia dla dzieci najmłodszych odbywają się zawsze w obecności rodzica. 

Więcej informacji: http://www.family-life.pl/pl/nauka-plywania.html