Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
PL
+48 577 921 882 Pon - Pt: 10:00 - 18:00

WAKACJE Z FAMILY LIFE / PIERWSZY TURNUS

Obóz dla dzieci i młodzieży

Gdzie wyjeżdżamy?  HOTEL & SPA KOCIERZ ***

W tym roku wzbogaciliśmy naszą wyjątkową ofertę o jeszcze jedną cudowną lokalizację.
Zapraszamy do malowniczo położonego wśród wzgórz obiektu Hotel & Spa Kocierz ***, oferującego piękne widoki na Beskid Mały.
Hotel położony jest w województwie małopolskim na Przełęczy Kocierskiej, w otoczeniu pięknej beskidzkiej przyrody. 
Jako jeden z nielicznych tego typu obiektów w górach, hotel położony jest 750 m n.p.m.
Poza świetną lokalizacją Kocierz Hotel&SPA posiada świetną infrastrukturę do prowadzenia rozmaitych zajęć.

Hotel dysponuje następującymi obiektami sportowymi:

  • Profesjonalna hala tenisowa z możliwością uprawiania innych dyscyplin sportowych
  • Profesjonalne 2 korty tenisowy ze sztucznym oświetleniem (sztuczna nawierzchnia)
  • Kryty basen pływacki z podgrzewaną wodą i jacuzzi
  • Wielofunkcyjne boisko, oświetlone i pokryte sztuczną, defibrylowaną, trawą. 
  • Sale taneczne
  • Naturalny, górski aquapark – jedyny taki w tej części Europy
  • Park linowy
  • Plac zabaw

Hotel dysponuje pokojami 2, 3, 4 osobowymi o wysokim standardzie. 


Szczegółowe informacje o hotelu:
http://kocierz.pl

WARUNKI UCZESTNICTWA

OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA


Wyżywienie

Dzieci spożywają posiłki 3 razy dziennie . Na każdy z posiłków są zaprowadzane z pokojów przez instruktorów-opiekunów. Nadzorują Oni czy obozowiczom nic nie brakuje, pilnują niejadków oraz przypominają osobom z uczuleniami o ich diecie.

Dodatkowo codziennie pomiędzy posiłkami dostępne są dla dzieci owoce oraz woda butelkowana bez ograniczeń.

Na koniec obozu w podróż powrotną autokarem każdy uczestnik jest zaopatrywany w prowiant. Pamiętamy o dzieciach z uczuleniami – otrzymują One prowiant dopasowany do potrzeb zdrowotnych.

8.30

pobudka

 

9.00  

śniadanie

10.00     -   13.00

zajęcia programowe

13.30

obiad

15.00  -   18.00

zajęcia programowe

18.30

obiadokolacja

19.30 – 21.00

animacje

 

21.30

cisza nocna

 

Zajęcia podczas obozu odbywają się cztery razy dziennie po 1,5 h. Po kolacji zapraszamy wszystkie dzieci na animacje wieczorne.

ZAJĘCIA PROGRAMOWE 

Odbywają się 2 razy dziennie po 1,5 h. 

W zależności od wybranego profilu obozu są to:

- zajęcia tenisowe (profil tenisowy)

- profil mix sportów (mix różnych zajęć 4 x 1,5 h dziennie)

- profil dla najmłodszych (mix różnych zajęć 4 x 1,5 h dziennie)


ZAJĘCIA UZUPEŁNIAJĄCE

Odbywają się dwa razy dziennie po 1,5 h i stanowią uzupełnienie zajęć programowych.

ZAJĘCIA:

Tenis – Zapraszamy do szałowych zajęć na korcie! Nasi instruktorzy z pewnością nauczą Cię gry w tenisa ziemnego. Ich pasja zaraziła już niejedną osobę. Do naszej dyspozycji mamy 3 korty tenisowe, w tym dwa na hali. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, podzielonych pod względem umiejętności. Zapewniamy sprzęt potrzebny do zajęć: rakiety oraz piłki.

Pływanie - Przy słonecznej pogodzie każdy pragnie ochłody dlatego w wakacje pływanie to najlepsza forma ruchu. Kolorowy, profesjonalny sprzęt czeka na Ciebie. Sam przekonasz się jak wiele można się nauczyć w tak krótkim czasie! Zajęcia odbywają się w małych grupach, podzielonych pod względem umiejętności. Prowadzą je doświadczeni trenerzy, którzy w ciągu roku szkolnego uczą w Szkole Pływania Family Life. Bez problemu można kontynuować naukę i doskonalenie pływania. Urozmaiceniem jest odkryty basen - aqua park, dający możliwość świetnej zabawy. W ośrodku znajduje się również kryty basen z podgrzewaną wodą.

Gry i zabawy – Podczas tych zajęć czekają na Ciebie same niespodzianki. Gry i zabawy obejmują szereg dyscyplin sportowych, przy których aktywność fizyczna wzrośnie o 100%. Jest w czym wybierać. Oferujemy:

 • Sporty zespołowe: piłka nożna, siatkówka plażowa, piłka ręczna, koszykówka, unihokej, korfball, lacrosse, palant, baseball, rugby junior, ringo
 • Sporty indywidualne: trickboard, badminton, bule, krykiet, frisbee, speedminton
 • Zajęcia cyrkowe: szczudła, talerze wirujące, żonglerka, diabolo
 • Zajęcia terenowe: podchody, flagi, gry scenariuszowe
 • Zabawy: różne odmiany berków, zabawy z chustami animacyjnymi

Taniec – Te zajęcia pokocha każdy! Sprawią to gorące rytmy oraz żywiołowe instruktorki. To bardzo lubiana i atrakcyjna forma ruchu dla dziewcząt i nie tylko. Dla młodszych dzieci proponujemy zabawy taneczne, dla starszych naukę najpopularniejszych styli, m.in. taniec nowoczesny, hip-hop, funky, modern. Poznawane układy dzieci zapamiętują na długo, a te najciekawsze wykorzystują jeszcze na obozie podczas wieczoru „Mam talent”. Muzyka puszczana podczas zajęć, śpiewana jest przez dzieci przez cały obóz. Bo muzyka nam w duszy gra... : )

Zajęcia kreatywne – Chcesz, żeby Twoje dziecko było jeszcze bardziej kreatywne? Tak się stanie na naszych zajęciach! Pobudzając wyobraźnię i motywując do działania nasi instruktorzy pokazują, że każdy może mieć talent. Dajemy swobodę by rozwinąć skrzydła. W naszej ofercie znajdują się warsztaty kulinarne, plastyczne oraz artystyczne.

Animacje wieczorne - Oprócz programowych zajęć, codziennie organizujemy wieczory tematyczne. Co wieczór inne animacje, a na każdych z nich niespodzianki, nagrody i świetna zabawa. Niezapomniane chwile zapewnią nam instruktorzy, często nierozpoznawalni w swoich przebraniach. Gwarantujemy mnóstwo uśmiechów nie tylko u najmłodszych. Wśród atrakcji mogą znaleźć się m.in.: ognisko z pieczeniem kiełbasek, Igrzyska Family Life, impreza hawajska, podchody i wiele wiele innych.

Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie

Kadra

Większość osób z kadry to instruktorzy wyjeżdżający z nami od lat. Są zaprzyjaźnieni z firmą Family Life jak i znani przez stałych obozowiczów. To pedagodzy, absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, posiadający odpowiednie kwalifikacje do pracy z dziećmi. Gdy wpadną w wir pracy nikt ich nie powstrzyma! W młodym ciele młody duch- pokazują jak świetnie można się bawić podczas zajęć fizycznych. Dlaczego są z nami? Ponieważ kochają sport! Wykonują więc pracę, którą lubią i dlatego z łatwością poświęcają swój wakacyjny czas na dzielenie swoich pasji.

Co wyróżnia naszych instruktorów? Entuzjazm, pozytywna energia do działania oraz uśmiech goszczący na ich twarzach od rana do nocy. Są uwielbiani przez dzieci. Często otrzymują podziękowania-laurki za naukę i świetną zabawę podczas obozu.

Jako opiekunowie troszczą się o swoich wychowanków na każdym kroku. Zawsze są gotowi służyć radą czy rozwiązywać nietuzinkowe problemy dzieci. Czuwają nad tym, by każdy uczestnik obozu był odpowiednio przygotowany do zajęć i o niczym nie zapomniał. Najmłodszym instruktorzy pomagają w takich czynnościach jak pakowanie, utrzymywanie porządku w pokoju, rozwieszanie mokrych rzeczy itd. Doskonale wiedzą, że na czas obozu muszą zastąpić rodzica dlatego czytają bajki na dobranoc, tulą do snu i pocieszają w gorszych chwilach.

Nasz zespół tworzą osoby odpowiedzialne i profesjonalne w swoim zawodzie. Mamy do nich pełne zaufanie.

AUTOKAR

Przejazd na trasie Warszawa-Targanice-Warszawa.Współpracujemy z licencjonowanym przewoźnikiem, wynajmując autokary klasy VIP (klimatyzowane, z rozsuwanymi fotelami z pasami bezpieczeństwa, wyposażone w WC, spełniające normy Euro 5). 

Dlaczego powinieneś wybrać nasz obóz?

Wyjeżdżając z nami na obóz letni musisz przygotować się na dużą dawkę atrakcji! Podczas 10-dniowego pobytu nie będzie czasu na nudę. Plan dnia jest ułożony w ten sposób, by wykorzystywał każdą godzinę na świetną zabawę. Od momentu wstania z łóżka do ponownego powrotu zorganizujemy Twój czas tak ciekawie, że nie będziesz chciał wyjeżdżać. Fakty mówią same za siebie: coraz częściej uczestnicy zostają na więcej niż jeden turnus! Na nasze obozy zapraszamy dzieci i młodzież już od 6 do 16 roku życia. Ponadto organizujemy również wyjazdy dla całych rodzin.

Sprawdź nas! Mamy nadzieję, że starczy Ci na wszystko energii 

Co nas wyróżnia?

 • Specjalny profil obozu dla najmłodszych
 • W pełni zorganizowany czas
 • 7- lub 10- dniowe turnusy
 • Profesjonalny, bezpieczny sprzęt
 • Pozytywne opinie rodziców zbierane przez lata
 • 10-letnie doświadczenie organizowania wyjazdów letnich
 • Pobyt na terenie pięknego ośrodka
 • Zajęcia na otwartym powietrzu
 • Wykwalifikowana kadra
 • Super pamiątki, nagrody oraz ekstra naklejki znane pod hasłem ”luxy”
 • Bogata oferta zajęć
 • Wyjazd rodzinny
 • Przystosowane obiekty sportowe
 • Odpowiedzialna opieka wychowawców

Jakie umiejętności zdobywa Twoje dziecko podczas obozu?

 • Usamodzielnia się
 • Nawiązuje relacje z rówieśnikami oraz uczestnikami obozu w różnym wieku
 • Rozwiązuje problemy
 • Dba o porządek
 • Podejmuje walkę z trudnościami
 • Nawiązuje nowe przyjaźnie
 • Pomaga innym
 • Nabiera pewności siebie

Must have - czyli co koniecznie trzeba wziąć ze sobą na wyjazd?

 • Krem z filtrem UV; zajęcia (oprócz tenisa ziemnego pod balonem) odbywają się na otwartym powietrzu, gdzie nawet przy niedużym nasłonecznieniu zachodzi ryzyko poparzeń słonecznych czy udaru.
 • Nakrycie głowy; może być to czapka z daszkiem, daszek, kapelusz. Osobom, którym zdarza się gubić rzeczy sugerujemy wziąć co najmniej dwie sztuki.
 • Środek odstraszający komary; niestety wakacje nad jeziorem i komary to nierozłączna para.
 • Kurtka przeciwdeszczowa; zawsze nastawiamy się na piękną pogodę, ale żeby ta gorsza nie zepsuła nam atrakcji trzeba zaopatrzyć się w coś przeciwdeszczowego. Dodatkowo przydaje się nad jeziorem podczas mocniejszego wiatru.

Szczegółową listę otrzymają Państwo na e-mail po zapisaniu się na dany profil obozu.

Obóz Mix sportów dedykowany jest do wszystkich dzieci, które chciałyby rozwijać swoje pasje sportowe, jak również dla tych, które swoją przygodę ze sportem rozpoczną po raz pierwszy. Zapraszamy dzieci w wieku 7-16 lat.


ZAJĘCIA PROGRAMOWE:

TENIS – DO NASZEJ DYSPOZYCJI 3 KORTY TENISOWE, W TYM DWA NA HALI
zajęcia prowadzone w małych grupach, podzielonych pod względem umiejętności.
Zapewniamy sprzęt potrzebny do zajęć: rakiety oraz piłki. Do dyspozycji naszej grupy będą 3 korty tenisowe.

PŁYWANIE
Przy słonecznej pogodzie każdy pragnie ochłody dlatego w wakacje pływanie to najlepsza forma ruchu. Kolorowy, profesjonalny sprzęt czeka na Ciebie. Sam przekonasz się jak wiele można się nauczyć w tak krótkim czasie! Zajęcia odbywają się w małych grupach, podzielonych pod względem umiejętności. Prowadzą je doświadczeni trenerzy, którzy w ciągu roku szkolnego uczą w Szkole Pływania Family Life. Bez problemu można kontynuować naukę i doskonalenie pływania. Urozmaiceniem jest aqua park, dający możliwość świetnej zabawy, ośrodek dysponuje również krytym basenem.

GRY I ZABAWY 
Podczas tych zajęć czekają na Ciebie same niespodzianki. Gry i zabawy obejmują szereg dyscyplin sportowych, przy których aktywność fizyczna wzrośnie o 100%. Jest w czym wybierać. Oferujemy:

 • Sporty zespołowe: piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka, unihokej, korfball, lacrosse, palant, baseball, rugby junior, ringo
 • Sporty indywidualne: trickboard, badminton, bule, t-ball, krykiet, frisbee, speedminton
 • Zajęcia cyrkowe: szczudła, talerze wirujące, żonglerka, diabolo
 • Zajęcia terenowe: podchody, flagi, gry scenariuszowe
 • Zabawy: różne odmiany berków, zabawy z chustami animacyjnymi
ZAJĘCIA KREATYWNE

Chcesz, żeby Twoje dziecko było jeszcze bardziej kreatywne? Tak się stanie na naszych zajęciach! Pobudzając wyobraźnię i motywując do działania nasi instruktorzy pokazują, że każdy może mieć talent. Dajemy swobodę by rozwinąć skrzydła. W naszej ofercie znajdują się warsztaty plastyczne oraz artystyczne.

TANIEC
Te zajęcia pokocha każdy! Sprawią to gorące rytmy oraz żywiołowe instruktorki. To bardzo lubiana i atrakcyjna forma ruchu dla dziewcząt i nie tylko. Dla młodszych dzieci proponujemy zabawy taneczne, dla starszych naukę najpopularniejszych styli, m.in. taniec nowoczesny, hip-hop, funky, modern. Poznawane układy dzieci zapamiętują na długo, a te najciekawsze wykorzystują jeszcze na obozie podczas wieczoru „Mam talent”. Muzyka puszczana podczas zajęć, śpiewana jest przez dzieci przez cały obóz. Bo muzyka nam w duszy gra... : )

ANIMACJE WIECZORNE
Oprócz programowych zajęć, codziennie organizujemy wieczory tematyczne. Co wieczór inne animacje, a na każdych z nich niespodzianki, nagrody i świetna zabawa. Niezapomniane chwile zapewnią nam instruktorzy, często nierozpoznawalni w swoich przebraniach. Gwarantujemy mnóstwo uśmiechów nie tylko u najmłodszych. Wśród atrakcji znajdą się m.in.: ognisko z pieczeniem kiełbasek, Igrzyska Family Life, impreza hawajska, podchody i wiele wiele innych.

Podana cena zawiera: 7 noclegów, wyżywienie 3 posiłki + owoce między zajęciami, woda butelkowana bez ograniczeń, 24 godzinna opieka wychowawcza, realizacja programu, wstęp do obiektów sportowych (korty tenisowe, boiska wielofunkcyjne, basen, jacuzzi, sale taneczne), wycieczka z przewodnikiem górskim, wstęp do parku linowego, wstępy do aqua parku, nagrody pamiątkowe, prowiant na drogę powrotną, transport autokarem klasy LUX.

Obóz tenisowy skierowany jest do dzieci, które na pierwszym miejscu stawiają naukę bądź doskonalenie swoich umiejętności gry w tenisa. Program obozu obejmuje dwa treningi po 1,5 godziny tenisa dziennie. Pozostały czas wypełniony jest zajęciami uzupełniającymi takimi jak: gry i zabawy, pływanie, tańce, zajęcia kreatywne.


ZAJĘCIA PROGRAMOWE:

TENIS – DO NASZEJ DYSPOZYCJI 3 KORTY TENISOWE, W TYM JEDEN NA HALI

Zajęcia prowadzone w małych grupach, podzielonych pod względem umiejętności.
Zapewniamy sprzęt potrzebny do zajęć: rakiety oraz piłki. Do dyspozycji naszej grupy będą 3 korty tenisowe.

ZAJĘCIA UZUPEŁNIAJĄCE:

GRY I ZABAWY 
Podczas tych zajęć czekają na Ciebie same niespodzianki. Gry i zabawy obejmują szereg dyscyplin sportowych, przy których aktywność fizyczna wzrośnie o 100%. Jest w czym wybierać. Oferujemy:

 • Sporty zespołowe: piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka, unihokej, korfball, lacrosse, palant, baseball, rugby junior, ringo
 • Sporty indywidualne: trickboard, badminton, bule, t-ball, krykiet, frisbee, speedminton
 • Zajęcia cyrkowe: szczudła, talerze wirujące, żonglerka, diabolo
 • Zajęcia terenowe: podchody, flagi, gry scenariuszowe
 • Zabawy: różne odmiany berków, zabawy z chustami animacyjnymi

PŁYWANIE
Przy słonecznej pogodzie każdy pragnie ochłody dlatego w wakacje pływanie to najlepsza forma ruchu. Kolorowy, profesjonalny sprzęt czeka na Ciebie. Sam przekonasz się jak wiele można się nauczyć w tak krótkim czasie! Zajęcia odbywają się w małych grupach, podzielonych pod względem umiejętności. Prowadzą je doświadczeni trenerzy, którzy w ciągu roku szkolnego uczą w Szkole Pływania Family Life. Bez problemu można kontynuować naukę i doskonalenie pływania. Urozmaiceniem jest aqua park, dający możliwość świetnej zabawy. W ośrodku znajduje się również do naszej dyspozycji kryty basen.

ZAJĘCIA KREATYWNE

Chcesz, żeby Twoje dziecko było jeszcze bardziej kreatywne? Tak się stanie na naszych zajęciach! Pobudzając wyobraźnię i motywując do działania nasi instruktorzy pokazują, że każdy może mieć talent. Dajemy swobodę by rozwinąć skrzydła. W naszej ofercie znajdują się warsztaty plastyczne oraz artystyczne.

TANIEC
Te zajęcia pokocha każdy! Sprawią to gorące rytmy oraz żywiołowe instruktorki. To bardzo lubiana i atrakcyjna forma ruchu dla dziewcząt i nie tylko. Dla młodszych dzieci proponujemy zabawy taneczne, dla starszych naukę najpopularniejszych styli, m.in. taniec nowoczesny, hip-hop, funky, modern. Poznawane układy dzieci zapamiętują na długo, a te najciekawsze wykorzystują jeszcze na obozie podczas wieczoru „Mam talent”. Muzyka puszczana podczas zajęć, śpiewana jest przez dzieci przez cały obóz. Bo muzyka nam w duszy gra J

 ANIMACJE WIECZORNE
Oprócz programowych zajęć, codziennie organizujemy wieczory tematyczne. Co wieczór inne animacje, a na każdych z nich niespodzianki, nagrody i świetna zabawa. Niezapomniane chwile zapewnią nam instruktorzy, często nierozpoznawalni w swoich przebraniach. Gwarantujemy mnóstwo uśmiechów nie tylko u najmłodszych. Wśród atrakcji znajdą się m.in.: ognisko z pieczeniem kiełbasek, Igrzyska Family Life, impreza hawajska, podchody i wiele wiele innych.

Podana cena zawiera: 7 noclegów, wyżywienie 3 posiłki + owoce między zajęciami, woda butelkowana bez ograniczeń, 24 godzinna opieka wychowawcza, realizacja programu, wstęp do obiektów sportowych (korty tenisowe, boiska wielofunkcyjne, basen, jacuzzi, sale taneczne), wycieczka z przewodnikiem górskim, wstęp do parku linowego, wstępy do aqua parku, nagrody pamiątkowe, prowiant na drogę powrotną, transport autokarem klasy LUX.

Zapraszamy na obóz stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych. To propozycja wyjazdu dla dzieci w wieku 6 – 8 lat.
7-dniowy turnus pozwoli maluchom posmakować samodzielności i nie stęsknić się za bardzo za rodzicami. Podczas obozu dzieci wezmą udział w szeregu wesołych zajęć sportowych oraz plastycznych.

ZAJĘCIA PROGRAMOWE:

GRY I ZABAWY 
Podczas tych zajęć czekają na Ciebie same niespodzianki. Gry i zabawy obejmują szereg dyscyplin sportowych, przy których aktywność fizyczna wzrośnie o 100%. Jest w czym wybierać. Oferujemy:

 • Sporty zespołowe: piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka, unihokej, korfball, lacrosse, palant, baseball, rugby junior, ringo
 • Sporty indywidualne: trickboard, badminton, bule rowery, t-ball, krykiet, frisbee, speedminton
 • Zajęcia cyrkowe: szczudła, talerze wirujące, żonglerka, diabolo
 • Zajęcia terenowe: podchody, flagi, gry scenariuszowe
 • Zabawy: różne odmiany berków, zabawy z chustami animacyjnymi

TENIS – DO NASZEJ DYSPOZYCJI 3 KORTY TENISOWE, W TYM JEDEN NA HALI
zajęcia prowadzone w małych grupach, podzielonych pod względem umiejętności.
Zapewniamy sprzęt potrzebny do zajęć: rakiety oraz piłki. Do dyspozycji naszej grupy będą 3 korty tenisowe.

PŁYWANIE
Przy słonecznej pogodzie każdy pragnie ochłody dlatego w wakacje pływanie to najlepsza forma ruchu. Kolorowy, profesjonalny sprzęt czeka na Ciebie. Sam przekonasz się jak wiele można się nauczyć w tak krótkim czasie! Zajęcia odbywają się w małych grupach, podzielonych pod względem umiejętności. Prowadzą je doświadczeni trenerzy, którzy w ciągu roku szkolnego uczą w Szkole Pływania Family Life. Bez problemu można kontynuować naukę i doskonalenie pływania. Urozmaiceniem jest aqua park, dający możliwość świetnej zabawy, ośrodek również dysponuje krytym basenem.

ZAJĘCIA KREATYWNE
  Chcesz, żeby Twoje dziecko było jeszcze bardziej kreatywne? Tak się stanie na naszych zajęciach! Pobudzając wyobraźnię i motywując do działania nasi instruktorzy pokazują, że każdy może mieć talent. Dajemy swobodę by rozwinąć skrzydła. W naszej ofercie znajdują się warsztaty  kulinarne, plastyczne oraz artystyczne.
TANIEC
  Te zajęcia pokocha każdy! Sprawią to gorące rytmy oraz żywiołowe instruktorki. To bardzo lubiana i atrakcyjna forma ruchu dla dziewcząt i nie tylko. Dla młodszych dzieci proponujemy zabawy taneczne, dla starszych naukę najpopularniejszych styli, m.in. taniec nowoczesny, hip-hop, funky, modern. Poznawane układy dzieci zapamiętują na długo, a te najciekawsze wykorzystują jeszcze na obozie podczas wieczoru „Mam talent”. Muzyka puszczana podczas zajęć, śpiewana jest przez dzieci przez cały obóz. Bo muzyka nam w duszy gra... : )

ANIMACJE WIECZORNE
Oprócz programowych zajęć, codziennie organizujemy wieczory tematyczne. Co wieczór inne animacje, a na każdych z nich niespodzianki, nagrody i świetna zabawa. Niezapomniane chwile zapewnią nam instruktorzy, często nierozpoznawalni w swoich przebraniach. Gwarantujemy mnóstwo uśmiechów nie tylko u najmłodszych. Wśród atrakcji mogą się znaleźć m.in.: ognisko z pieczeniem kiełbasek, Igrzyska Family Life, impreza hawajska, podchody i wiele wiele innych.

Podana cena zawiera: 7 noclegów, wyżywienie 3 posiłki + owoce między zajęciami, woda butelkowana bez ograniczeń, 24 godzinna opieka wychowawcza, realizacja programu, wstęp do obiektów sportowych (korty tenisowe, boiska wielofunkcyjne, basen, jacuzzi, sale taneczne), wycieczka z przewodnikiem górskim, wstęp do parku linowego, wstępy do aqua parku, nagrody pamiątkowe, prowiant na drogę powrotną, transport autokarem klasy LUX.

Rezerwacja

Zakwaterowanie i pobyt

Dane uczestników wyjazdu

Usuń
Dodaj kolejne dziecko

Profil obozu

Ubezpieczenie od rezygnacji z usługi turystycznej

Dane osoby rezerwującej