Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
PL
+48 577 921 882 Pon - Pt: 10:00 - 18:00
Profil kulinarny. Zasmakuj przygody!

Twoje dziecko od małego marzy o tytule Master Chefa… Czuje głód  wiedzy oraz rozwijania się…A pierwotne zaspokajanie potrzeby jedzenia nie jest tylko codziennym bezbarwnym rytuałem lecz prawdziwą kulinarną sztuką?
W takiej sytuacji nie ma lepszego wyboru niż zaufanie nam i oddanie swoich pociech pod skrzydła naszych profesjonalnych kulinarnych trenerów!

Jako, że od lat specjalizujemy się w sporcie doskonale wiemy jak wielki wpływ na nasze ciało i psychikę ma jakość i różnorodność potraw które lądują na naszych talerzach!

Ba! W dzisiejszej erze kultury „Fast foodów”  szczególnie ważne jest aby w ciekawy sposób, pełen śmiechu wyobraźni i dobrego smaku wprowadzać dzieci w kulinarny świat a także zaszczepiać i pielęgnować w nich zamiłowanie do dobrej kuchni.

 Gotowanie to pasja a pasjami należy się dzielić! 

My jesteśmy w stanie tego dokonać!

 Jak wyglądają codzienne warsztaty?

 Jedzenie by sprawiać wyjątkową przyjemność i pobudzać wszystkie zmysły mysi wyglądać, ładnie pachnieć i być smaczne-  połącznie tych wszystkich elementów waży o wyjątkowości potrawy.

Każdego dnia Twoje dziecko w radosnym gronie kulinarnych miłośników i wykwalifikowanych prowadzących realizować będzie profesjonalnie przygotowany autorski program zajęć, na których zgłębiane będą największe tajniki kuchni świata, najnowsze trendy, sekrety i kulinarne sztuczki.

Jak w sporcie kładziemy szczególny nacisk na praktykę. Także nie obejdzie się bez codziennych praktycznych ćwiczeń i degustacji 

 A jeśli już zaczepiliśmy się o temat sportu to oczywiście po codziennym kulinarnym bloku zajęć na pewno nie zabraknie miejsca na małą aktywność fizyczną J! W końcu w zdrowym ciele zdrowy duch! 

W skrócie:

Jak będzie 

Profesjonalnie, Wesoło, Przepysznie i Wymyślnie! Już nam w brzuchu burczy na samą myśl!