Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
PL
+48 577 921 882 Pon - Pt: 10:00 - 18:00
Obóz narciarsko-snowboardowy dla dzieci i młodzieży

Jeśli na narty, to tylko do Włoch

W tym sezonie obóz zimowy dla dzieci odbędzie się od 7 lutego do 16 lutego 2020 w Aprica, malowniczym miasteczku położonym w Lombardii we Włoszech. Jest to miejsce uwielbiane przez narciarzy ze względu na wspaniałe warunki na stoku, piękną pogodę oraz doskonałą bazę hotelową.

My będziemy gościć w Hotelu Ginepro ***, znajdującym sie tuż przy stoku! W cenie wyjazdu znajdują się także posiłki, z uwzględnieniem szczególnych wymagań np. diety bezglutenowej. Dodatkowo, na stoku, w specjalnie przygotowanej strefie Family Life, dzieci mogą liczyć na poczęstunek.

Nauka przez zabawę

Uczestnikom obozu oferujemy zajęcia na stoku, które odbywają się każdego dnia pobytu w Aprice od 10.00 do 16.00 z przerwą na lunch. Dzieci od 6 roku życia uczą się jeździć na nartach, deska snowboardowa natomiast dostępna jest od ósmego roku życia. Uczestnicy dobierani są w grupy (6-8 osobowe) zgodnie z wiekiem i umiejętnościami. Po powrocie do hotelu i obiadokolacji nasi opiekunowie zapewniają dodatkowe atrakcje w postaci przygotowanych animacji: karaoke, zajęcia plastyczne, konkursy, dyskoteki, które mają za zadanie zintegrowanie grupy.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Od momentu wyjazdu z Warszawy bierzemy 100% odpowiedzialność za bezpieczeństwo Państwa pociech. Każdy z uczestników otrzymuje identyfikator i kolorowy znacznik, tak aby łatwo mógł się odnaleźć na stoku. Dodatkowo każdy z instruktorów wyposażony jest w krótkofalówkę uławiającą komunikację między grupami. Transport z i na miejsce obozu odbywać się będzie luksusowymi autokarami, wyposażonymi we wszystkie niezbędne sprzęty zapewniające komfort podróży.

Przemyślana oferta, skrojona na miarę

W cenie pakietu wyjazdowego znajduje się: 7 noclegów, wyżywienie (także prowiant na drogę powrotną), ubezpieczenia KL+ NNW (możliwe jest także wykupienie dodatkowego OC), skipass (50 km tras), szkolenie narciarskie/snowboardowe, opieka wychowawców, animacje, transport autokarem. W razie dodatkowych potrzeb i życzeń, chętnie służymy pomocą.

Szczegóły oferty znajdą Państwo w zakładce: http://www.family-life.pl/pl/wyjazdy/obozy-dla-dzieci/oboz-dla-dzieci-i-mlodziezy-aprica.htm