Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
PL
+48 577 921 882 Pon - Pt: 10:00 - 18:00
Obóz narciarski dla dzieci

Od wielu lat w każdym zimowym sezonie organizujemy obozy narciarsko- snowboardowe dla dzieci. Tym razem wybieramy się do miejscowości Aprica znajdującej się w Lombardii.

 Do udziału w wyjeździe zapraszamy dzieci w wieku od siódmego roku życia. Zapewniamy doskonałą opiekę i wykwalifikowanych instruktorów, którzy mają świetne podejście do dzieci.

 Program dostosowany jest do wieku i umiejętności dzieci. Zajęcia na stoku odbywają się od 10.00 do 16.00, z przerwą na lunch o umówionej porze. Dodatkowo na stoku wyznaczona jest specjalna strefa Family Life, z której można skorzystać w każdej chwili. Dostępne będą tam miejsca do odpoczynku i regeneracji. Po powrocie do hotelu oferujemy bogaty wybór animacji i aktywności.

 Stawiamy na małe grupy i bezpieczeństwo. Autokar, którym zabieramy dzieci przechodzi wszystkie niezbędne testy, a kadra instruktorska to najwyższej klasy specjaliści, którzy mają duże doświadczenie w pracy z dziećmi.

 Hotel, do którego się udajemy znajduje się tuż przy stoku!

 W cenie wyjazdu znajduje się m.in. dojazd, zakwaterowanie, wyżywienie, skipass, ubezpieczenie oraz opieka instruktorów i wychowawców.

 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, liczba miejsc jest ograniczona. 
http://www.family-life.pl/pl/wyjazdy/obozy-dla-dzieci/oboz-dla-dzieci-i-mlodziezy-aprica.htm